Singularis Superior Spirulina Powder 100% Pure, suplement diety, proszek 250 g

Dostępny
35,80

O produkcie

100012201

Singularis Superior Spirulina Powder 100% Pure to suplement diety, który zawiera możliwie najczystszą formę spiruliny bez dodatków konserwantów, barwników czy substancji przeciwzbrylających.

Właściwości

Spirulina wspomaga pracę wątroby w procesie detoksykacji (względem toksyn środowiskowych, dymu tytoniowego, leków), wzmacnia system immunologiczny, dostarcza aminokwasy podczas stosowania diety niskobiałkowej, utrzymuje prawidłowy poziom cukru we krwi, zabezpiecza rozkład skrobi, która nie rozłożona przechodzi przez jelita i wspomaga ich pracę, pozytywnie wpływa na witalność organizmu.

Tabela

Składniki             
1/2 miarki
Spirulina 3 g

Skład

Składniki: 100% spiruliny.

Jak stosować

Doustnie. Wymieszać z sokiem lub wodą przegotowaną.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia:1/2 miarki 1 raz dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut, zamiennik zróżnicowanej diety.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25 stopni Celsjusza, w suchym i nie nasłonecznionym miejscu.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Waga

Masa/objętość netto:250 g.

Dystrybutor

Activepharm Labs Sp.z o.o. Sp.K.

ul. Jana III Sobieskiego 9,

59-220 Legnica.

Producent

Singularis Herbs Corporation Limited
USA

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.