Singularis Superior Reduct biała kurkumina 140 mg, 70 kapsułek

Dostępny
101,05

O produkcie: Singularis Superior Reduct biała kurkumina 140 mg, 70 kapsułek

100054748

Opis

Singularis Superior Reduct biała kurkumina 140 mg, 70 kapsułek to suplement diety zawierający aktywną, standaryzowaną formę metabolitu kurkumy w postaci tetrahydrokurkuminoidów (THC). Charakteryzują się dobrą wchłanialnością i wysoką aktywnością.


Właściwości

  • 95% tetrahydrokurkuminoidów.
  • Ekstrakt z kłącza kurkumy działa przeciwzapalnie.
  • THC wspierają gospodarkę lipidów w organizmie.
  • Przebadane.
  • Opatentowane.
  • Biała kurkuma wspomaga układ sercowo-naczyniowy.
  • 70 dni suplementacji.
  • Wegańskie kapsułki.

Suplement diety Singularis Superior Reduct biała kurkumina 140 mg zawiera 140 mg ekstraktu z kłącza kurkumy standaryzowany na aż 95% lepiej przyswajalnych tetrahydrokurkuminoidów (THC). Składniki aktywne stanowią silne przeciwutleniacze, które zwalczają wolne rodniki i przeciwdziałają stresowi oksydacyjnemu w organizmie. Ponadto metabolity kurkumy wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby i woreczka żółciowego. Wpływają na wzrost stężenia glutationu w organizmie, który stymuluje pracę układu immunologicznego.

Zawarte w suplemencie diety Singularis Superior Reduct biała kurkumina 140 mg tetrahydrokurkuminoidy wspierają metabolizm lipidów i chronią układ sercowo-naczyniowy. Przyczyniają się do hamowania enzymów pośredniczących w powstawaniu stanów zapalnych w organizmie. Mają właściwości antyseptyczne, przeciwdziałając rozwojowi szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Ograniczają nadmierne wydzielanie kwasu żołądkowego. Działają detoksykacyjnie, wspierając oczyszczanie organizmu.


Tabela

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję do spożycia Dzienna porcja (1 kapsułka): Składnik aktywny Informacja żywieniowa, Curcumin C3 Reduct - ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) W tym:: 140 mg, Tetrahydrokurkuminoidy (95 %): 133 mg

Skład

Składniki:
Curcumin C3 Reduct - ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na 95 % tetrahydrokurkuminoidów, składnik otoczki (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna)

Dzienne spożycie

Sposób użycia: Zaleca się stosowanie 1 kapsułki dziennie podczas posiłku.

Ostrzeżenia

Ostrzeżenia: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

42g netto

Dystrybutor

Activepharm Labs sp. z o.o.
ul. Jana Brzechwy 6
59-220 Legnica

Producent

Singularis-Herbs Corporation Limited Liability Company
16192 Coastal HWY, 19958, DE,
USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.