Singularis Superior Witamina B-complex Organic, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawierający w składzie zestaw witamin z grupy B.

Dostępny
47,99

O produkcie: Singularis Superior Witamina B-complex Organic, suplement diety, 30 kapsułek

100011755

Opis

Kompleks naturalnych witamin z grupy B pochodzących z ekstraktów roślin organicznych. Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca.

Właściwości

Zestaw witamin B1, B2, B6 i niacyna (B3) pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i wraz z kwasem pantotenowym (B5) i kwasem foliowym (B9) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dodatkowo kwas pantotenowy (B5) pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie, a witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek. Witaminy B2 i B3 pomagają zachować zdrową skórę. Kwas foliowy (B9) wspiera prawidłową produkcję krwi i wraz z witaminą B6 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina B2 pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia.

Tabela

1 kapsułka zawiera:
Mieszanka ekstraktów z organicznych: owoców gujawy pospolitej, ziela bazylii świętej, skórki cytryny zwyczajnej - ORGEN B's w tym:
  • Witamina B₁ (tiamina) - 11,44 mg / 1040% RWS*
  • Witamina B₂ (ryboflawina) - 10,4 mg / 743% RWS *
  • Witamina B₃ (niacyna) - 17,68 mg / 111% RWS*
  • Witamina B₅ (kwas pantotenowy) - 19,76 mg / 329% RWS*
  • Witamina B₆ (pirydoksyny chlorowodorek) - 11,44 mg / 817% RWS*
  • Witamina B₉ ( kwas foliowy) - 364 μg / 182% RWS*

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Witaminy z grupy B - ORGEN B's, składniki otoczki (hydroksypropylometyloceluloza), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych - roślinne).

Jak stosować

Doustnie, najlepiej rano, w czasie posiłku, popijając wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułkę dziennie

Ostrzeżenia

Produktu nie należy stosować przy nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy stosować produktu po upływie daty minimalnej trwałości. Produkt może być stosowany przez dłuższy okres , należy jednak po około 3 miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę. Nie stosować jednocześnie z innymi preparatami witaminowymi zawierającymi grupę witamin B. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci poniżej 6 roku życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.