Sinulan Express Forte Junior, areozol do nosa, 20 ml

Marka: SINULAN
Dostępny
34,44

O produkcie

100010126

Aerozol do nosa zawierający CAPTOMUCIL w postaci roztworu izotonicznego.

Właściwości

Zawiera 100% składników aktywnych pochodzenia naturalnego.

Wspomaga szybkie i skuteczne usuwanie wydzieliny dzięki Captomucil, który zmniejsza lepkość śluzu i umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie wydzieliny.

Bezpieczny dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia.

Wspomaganie i profilaktyka w stanach zapalnych, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok i suchość nosa oraz w katarze i suchości nosa.

Skład

CAPTOMUCIL, woda, kwas chlorowodorowy, sacharynian sodu, chlorek sodu, aromat miętowy, dekspantenol, sól sodowa metyloparabenu (nipagina).

Jak stosować

1-2 dawki aerozolu do 4 razy na dobę (w zależności od wieku).

Przeznaczenie

Wspomagająco w stanach zapalnych, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie zatok oraz w przypadku kataru lub suchości nosa. Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Ostrzeżenia

Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 3. roku życia. Przed zastosowaniem preparatu w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zaleconych dawek. Nie należy stosować preparatu przez okres dłuższy niż 30 kolejnych dni. Jeżeli objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować w wypadku nietolerancji preparatu. Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników, np. chitozan pochodzenia roślinnego.

Producent

Walmark

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.