Sio Natural, płyn do stosowania na skórę 100 ml

Dostępny
7,79
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005114

Płyn do stosowania na skórę zabezpieczający przed owadami.

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne
„Ziołolek” Sp. z o.o.
ul. Starołęcka 189
61-341 Poznań

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Pojemność

100 ml

Producent

Ziołolek

Przeznaczenie

Do ochrony przed owadami.

Seria

Sio Natural

Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Panthenol, Parfum, Potassium Sorbate, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene.

Jak stosować

Spryskać płynem skórę, szczególnie odkryte części ciała, na twarz i szyję płyn nanosić pośrednio za pomocą spryskanej dłoni. Dla pełniejszej ochrony można spryskać również odzież.

Uwagi

Nie stosować na uszkodzoną skórę.
W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przemyć wodą.
Chronić oczy.
Do stosowania zewnętrznego.

Właściwości

SIO® Natural dzięki zawartości olejków cytronelowego i eukaliptusowego zapewnia długotrwałą ochronę ciała przed dokuczliwymi insektami (komarami, kleszczami, meszkami oraz mrówkami i osami). Produkt jest łagodny dla skóry i nie zawiera substancji biobójczych, dzięki czemu może być stosowany, z zachowaniem ostrożności, u dzieci od 1 miesiąca życia. Produkt polecany jest również do skóry suchej. Zawarty w płynie pantenol intensywnie nawilża i regeneruje skórę. Specjalnie dobrana kompozycja zapachów, działa odprężająco i relaksująco.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.