Skrzypolen, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety w postaci kapsułek z biotyną i rolinnymi ektraktami.

Dostępny
17,02

O produkcie: Skrzypolen, suplement diety, 60 kapsułek

100036684

Opis

Skrzypolen to suplement diety, którego składniki wspomagaja zachowanie zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci.


Właściwości

Skrzypolen to suplement diety, którego skład bazuje na starannie dobranych składnikach pomocnych w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry, włosów i paznokci. Formuła preparatu zawiera mieszankę wyciągu ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) i mielonych nasion lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum). Roślinną recepturę suplementu diety Skrzypolen uzupełniono o biotynę i cynk oraz aminokwasy siarkowe takie jak l-metionina i tauryna.

  • Skrzyp polny wspomaga fizjologiczny proces remineralizacji zachodzący w organizmie.
  • Biotyna przyczynia się do zachowania zdrowych włosów i paznokci. Wspiera również zachowanie właściwego metabolizmu makroskładników odżywczych i metabolizmu energetycznego.
  • Aminokwasy siarkowe (l-metionina i tauryna) uczestniczą w procesie tworzenia struktury keratyny — białka stanowiącego składnik włosów, skóry, rzęs i paznokci.
  • Cynk wpływa korzystnie na kondycję włosów, skóry i paznokci. Pomaga też w poprawnej syntezie DNA i białka. Wspiera również zachowanie odpowiedniego metabolizmu węglowodanów, kwasów tłuszczowych i witaminy A.

Jak dawkować Skrzypolen?

Stosuj 2 kapsułki suplementu diety Skrzypolen dziennie.

Kiedy brać Skrzypolen?

Możesz stosować suplement diety Skrzypolen, jeśli zależy Ci na utrzymaniu dobrej kondycji skóry, włosów, rzęs i paznokci.

Jak długo można stosować Skrzypolen?

Stosuj suplement diety Skrzypolen przez dowolnie długi okres. Pamiętaj jednak, że nie może on stanowić alternatywy dla zdrowego i zbilansowanego żywienia.


Tabela

Składnik   Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera:
 mielone nasiona lnu (Linum usitatissimum)  255 mg
 ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense)  240 mg
 tauryna   100 mg
 L-metionina   60 mg
 Cynk   10 mg (100%*)
 Biotyna   300 µg (600%*)

Skład

Składniki: mielone nasiona lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum) uzyskane w procesie odtłuszczania, ekstrakt z ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense), zelatyna (składnik otoczki), tauryna, glukonian cynku, L-metionina, substancja przeciwzbrylajaca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, D-biotyna, barwnik: dwutlenek tytanu, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin.


Jak stosować

Doustnie, przed lub w trakcie posiłku.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki. 


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. Produkt polecany jest osobom dorosłym dla wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów, rzęs i paznokci.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Dystrybutor

Oleofarm Sp. z o.o.
Mokronoska 8
52-407 Wrocław


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu