Skrzypovita

  (10)

Skrzypovita to polska marka działająca na rynku od 2003 r. Należy do grupy farmaceutycznej Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Specjalizuje się w produkcji szamponów i tabletek wzmacniających włosy, skórę oraz paznokcie. Wyróżnia się dopracowaną formułą spełniającą wysokie normy jakościowe.

Sortuj według

Skrzypovita – postaw na naturalne kompozycje ziołowe 

Skrzypovita odznacza się bardzo dobrym składem. Zarówno kapsułki, jak i szampon zawierają naturalne z wyciągi ze skrzypu polnego – rośliny znanej ze swoich dobroczynnych właściwości. To kopalnia witamin i minerałów. Dostarcza flawonoidy odpowiedzialne za produkcję wolnych rodników. Dodatkowo stanowi źródło kwasów organicznych, potasu, żelaza, manganu i fosforu. Szczególnie cenny jest również krzem, który pobudza produkcję keratyny. Więcej na temat właściwości skrzypu polnego przeczytasz w artykule.

Tabletki i szampony Skrzypovita – znajdź produkt dla siebie!

W aptekach można znaleźć rozmaite szampony i kapsułki Skrzypovita wzmacniające włosy oraz paznokcie. Odznaczają się one przemyślanym składem dostosowanym do potrzeb różnych klientów. Popularnością cieszy się m.in. Skrzypovita dla osób w wieku 40+. Do ciekawych produktów zalicza się również szampon przeciw wypadaniu włosów Skrzypovita Pro, maska do włosów wypadających Skrzypovita, tabletki Skrzypovita z formułą Pro-Hair. Do wyboru są także gotowe zestawy. Cena tych artykułów zależy m.in. od gramatury oraz ich rodzaju i przeznaczenia.