SLAVICA

  (4)

SLAVICA to polska marka kosmetyczna o słowiańskich korzeniach, która czerpie inspirację z tradycyjnych, zdrowych receptur i zaawansowanych koncepcji produktów, które mają swoje źródło w historycznej witalności. Kosmetyki SLAVICA to przede wszystkim preparaty do pielęgnacji włosów oraz ciała.

Sortuj według

  SLAVICA – kosmetyki pełne tradycji i bogactwa natury

  Marka SLAVICA istnieje na polskim rynku kosmetycznym od zaledwie kilku lat, jednak nawet tak krótki czas wystarczył jej do tego, by zyskać wysoką pozycję wśród firm specjalizujących się w produkcji naturalnych, ekologicznych kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Motywacją do jej stworzenia okazała się chęć zanurzenia w historycznej witalności i sile, a także chęć docierania do szerokiego grona klientów, którzy w codziennych sytuacjach starają się zwracać ku naturze.

  Głównym wyróżnikiem marki SLAVICA są znane od lat, sprawdzone receptury obfitujące w składniki pochodzenia naturalnego. Co ważne, wszystkie te substancje są ekologiczne, przyjazne dla zwierząt i środowiska naturalnego, a przy tym nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry, która potrzebuje przyjemnego ukojenia i specjalistycznej pielęgnacji. Firma SLAVICA otrzymała szereg prestiżowych nagród, takich jak Marka Kosmetyczna Roku 2022, Laur Konsumenta Odkrycie 2020 i Influencer’s Top 2020, które potwierdzają jej wysoką pozycję na rynku kosmetyków naturalnych.

  Kosmetyki SLAVICA – wyjątkowy skład na miarę potrzeb Twojej skóry

  Najważniejsze wartości, jakimi kieruje się marka SLAVICA podczas wytwarzania swoich produktów, to świadoma pielęgnacja, bliskość natury i sprawdzone składy, które pozwalają nam na powrót do korzeni. Brand tworzy szereg linii produktowych, takich jak np. SLAVICA Szara, oferująca kosmetyki do pielęgnacji ciała, SLAVICA Szampony Micelarne oraz SLAVICA Natura, która skupia się na wegańskiej pielęgnacji włosów.

  Szukasz kosmetyków naturalnych o delikatnej formule? Poznaj pełny asortyment marki. Do popularnych produktów zaliczają się m.in.: