Snailmed, maść ze śluzem ślimaka 40,07 %, 10 ml

Maść ze śluzem ślimaka, przywraca skórze zdrowy i promienny wygląd.

Dostępny
70,20

O produkcie: Snailmed, maść ze śluzem ślimaka 40,07 %, 10 ml

100009639

Opis

Maść Snailmed z czystym śluzem ślimaka 40,07% – świetnie wchłaniająca się w skórę maść opracowana i wyprodukowana w Polsce, co istotne - z potwierdzoną badaniami zawartością czystego śluzu ślimaka na pierwszym miejscu w składzie. Idealnie nadająca się pod makijaż, nawet na najbardziej wrażliwą cerę. Bogactwo właściwości śluzu ślimaka, które wraz z totarolem tworzą bezkonkurencyjną maść najwyższej jakości.

Właściwości

Potwierdzona badaniami redukcja stanów trądzikowych o 50% już po 4 tygodniach stosowania maści Snailmed jest niesamowitym zjawiskiem w świecie kosmetycznym. Czynniki środowiskowe, alergie czy naczyniowe reakcje skórne przestaną być udręką. Każda z nas chciałaby mieć kontrole nad stabilnym i zdrowym wyglądem swojej skóry, dzięki regularnemu stosowaniu maści Snailmed staje się to niezwykle proste.

Zaczerwienienia skóry oraz rumień pojawiają się lub nasilają pod wpływem stresu, zmian temperatury, alkoholu, uczuleń czy też nieodpowiedniej diety. Niezwykła kompozycja maści Snailmed znacząco wspomaga redukcję plam skórnych, jednocześnie chroniąc jej powierzchnię przed nawrotami rumienia m.in. poprzez znaczne zmniejszenie wrażliwości skóry.

Regularne stosowanie maści Snailmed pozwoli Ci przekonać się na własnej skórze jak ogromny wpływ na Twój wygląd ma właściwa pielęgnacja kosmetykiem profesjonalnym najwyższej jakości.


Skład INCI

Snail Secretion Filtrate, Aqua, Glycerin, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Phenoxyetanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Hexylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Totarol, Silica, Sodium Hyaluronate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolate, Ethyl Palmitate, Parfum

Jak stosować

Przed nałożeniem maści dokładnie oczyścić skórę.Stosować 2 razy dziennie. W szczególnych przypadkach ilość zabiegów można zwiększyć nawet do 4 razy na dobę.

Przeznaczenie

Maść do każdego typu skóry bezkonkurencyjnie zwalczająca trądzik, problemy z kolorytem, oznaki zmęczenia oraz niezwykle skuteczna w walce ze zmarszczkami i widocznymi porami. Przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Odpowiednia do skóry wrażliwej.

Ostrzeżenia

Podczas pierwszych dni stosowania może wystąpić efekt delikatnego szczypania. Jest to naturalna reakcja wrażliwej skóry. Efekt ten ustępuje po krótkim czasie stosowania. Zapach od śluzu ślimaka utrzymuje się ok. 10 minut po zastosowaniu, jest to reakcja naturalnego śluzu na ciepło.

Pojemność

10 ml

Producent

Snailmed Polska Sp. z o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.