Snailmed

Snailmed to polska marka oferująca kosmetyki zawierające czysty śluz ślimaka. Do wytwarzania wyrobów firma wykorzystuje składniki pochodzące wyłącznie od europejskich dostawców. Jej produkty dystrybuuje się na rynki zagraniczne, m.in. do Niemiec, Szwajcarii, Rosji oraz Kanady.

Sortuj według

Snailmed – dlaczego warto postawić na tę markę?

Czysty śluz ślimaka wyróżnia się wyjątkowymi właściwościami – opóźnia procesy starzenia się skóry, eliminuje zmarszczki i przebarwienia, a także chroni przed trądzikiem. Więcej na temat zalet surowca przeczytasz w artykule, pt. „Śluz ślimaka pomaga na trądzik, zmarszczki i przebarwienia!”. Kremy i maści Snailmed odznaczają się wysoką zawartością substancji aktywnych, co przekłada się na ich skuteczność. Wyroby Snailmed tworzy się w warunkach laboratoryjnych i we współpracy ze specjalistami z zakresu dermatologii.

Snailmed – wybierz kosmetyki o sprawdzonym składzie

Produkty Snailmed cieszą się bardzo dobrymi opiniami. W składzie śluzu ślimaka znajdują się substancje, takie jak:

  • Alantoina o właściwościach łagodzących i regenerujących naskórek,
  • Kolagen zwiększający jędrność i wygładzający zmarszczki,
  • Kwas glikolowy spowalniający procesy starzeniowe oraz oczyszczający skórę,
  • Naturalne antybiotyki o działaniu przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym,
  • Witaminy A, C, E, które nawilżają i odmładzają cerę.

Snailmed – postaw kompleksową pielęgnację

Marka oferuje produkty Snailmed w różnych cenach (zależnych od gramatury i stężenia składników czynnych). Kosmetyki poleca się osobom w każdym wieku. Portfolio marki obejmuje m.in. maści na trądzik, kremy pod oczy. Na uwagę zasługuje Snailmed, krem ze śluzem ślimaka 40,07% polecany dla osób o wrażliwej skórze. Z kolei pacjenci zmagający się z trądzikiem mogą zaopatrzyć się w Snailmed, maść ze śluzem ślimaka 40,07%.