Sól fizjologiczna UNIMER BABY dla dzieci i niemowląt, 50 ampułek po 5ml

11,89
Tymczasowo niedostępne
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100005612

Wyrób medyczny przeznaczony do użytku miejscowego. Nie powoduje podrażnień. Stosowany jest w czasie nieżytu nosa, nawadnia i oczyszczania błony śluzowej, usuwając związany z przesuszeniem dyskomfort.

Producent

A&D Pharma

Przeznaczenie

Wyrób medyczny przeznaczony do użytku miejscowego, działa na bazie chlorku sodu czyli soli fizjologicznej.

Skład

Chlorek sodu 0,9 g, woda oczyszczona

Jak stosować

Produkt należy stosować w ramach pielęgnacji i higieny nosa. Ponadto zaleca się wykorzystywanie go w celu przemywania ran i oczu oraz nawilżania i oczyszczania błony śluzowej nosa w czasie kataru. Można stosować u noworodków od 1 dnia życia, niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Stosować miejscowo. Zawartość jednej ampułki należy wykorzystywać tylko raz.

Właściwości

Należy stosować wyrób w ramach pielęgnacji i higieny nosa. Ponadto zaleca się wykorzystywanie go w celu przemywania ran i oczu oraz nawilżania i oczyszczania błony śluzowej nosa w czasie kataru. Można stosować u noworodków od 1 dnia życia, niemowląt, dzieci i osób dorosłych.

Dzienne spożycie

Sól fizjologiczna może być stosowana do:
codziennej higieny nosa i oczu, w dawce od 1 do 6 przemyć dziennie, w zależności od potrzeb.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.