Sollievo Advanced, suplement diety, 27 tabletek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

18,23

Klienci kupili również

O produkcie: Sollievo Advanced, suplement diety, 27 tabletek

100012098

Opis

Sollievo Advanced to suplement diety zawierający: senes wąskolistny, cykorię podróżnik, koper włoski, mniszek lekarski, kminek zwyczajny i kmin rzymski.

Właściwości

Sollievo Advanced to suplement diety w tabletkach, który składa się wyłącznie z naturalnych składników roślinnych, do których należą senes wąskolistny, cykorię podróżnik, koper włoski, mniszek lekarski, kminek zwyczajny i kmin rzymski. Świetnie sprawdza się jako wsparcie dla osób borykających się z dolegliwościami, takimi jak niestrawność, bóle brzucha czy wzdęcia.

Koper włoski skutecznie zmniejsza napięcie mięśni gładkich brzucha, łagodząc w ten sposób wzdęcia. Oprócz tego może okazać się pomocny przy zaparciach, ponieważ wspomaga perystaltykę jelit. Ze względu na działanie moczopędne poprawia proces usuwania wody z organizmu, a zwiększając produkcję soków trawiennych, koper włoski wspomaga odchudzanie.

Mniszek lekarski wspiera pasaż jelitowy i stosowany jest podczas leczenia różnych schorzeń wątrobowych i upośledzeniach czynności kłębków nerkowych. Mniszek lekarski wykazuje również działanie prebiotyczne. Cykoria podróżnik świetnie wspiera leczenie dolegliwości związanych z układem pokarmowym, takich jak problemy z apetytem, zaburzenia trawienia i zaparcia. Reguluje również poziom cholesterolu we krwi i wspiera zdrowie wątroby.

Jak działa Sollievo Advanced?

Suplement diety pomaga w regulacji procesów trawienia, wpływa również na poprawę mikroflory jelitowej, a oprócz tego zawiera niezbędne dla organizmu witaminy i minerały.

Kiedy brać Sollievo Advanced?

Sollievo Advanced należy stosować w przypadku dolegliwości trawienno-jelitowych.

Jak długo można stosować Sollievo Advanced?

Nie ma ograniczenia co do długości stosowania suplementu diety.

Czy stosowanie Sollievo Advanced w ciąży jest bezpieczne?

Można stosować suplement diety w czasie ciąży i karmienia piersią, jednak należy skonsultować to z lekarzem.


Tabela

ILOŚĆ DLA MAKSYMALNEJ ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ: 4 TABLETKI
Laxosennin kompleks molekularny
zawierający
1680 mg
Senes wąskolistny koncentrat całkowity z liści 900,8 mg
mianowany na zawartość glikozydów hydroksyantracenowych wyrażonych w sennozydach B 3,8% 34 mg
Cykoria podróżnik sproszkowany korzeń 456 mg
Koper włoski koncentrat całkowity z owoców 116,4 mg
Kminek zwyczajny sproszkowane owoce 96,8 mg
Mniszek lekarski liofilizowany ekstrakt z korzenia 84 mg
Kmin rzymski sproszkowane owoce 26 mg

Skład

Składniki: Senes wąskolistny (Cassia angustifolia) suchy ekstrakt z liści, cykoria podróżnik (Cichorium intybus) sproszkowany korzeń, senes wąskolistny (Cassia angustifolia) sproszkowane liście, kminek zwyczajny (Carum carvi) sproszkowane owoce, mniszek lekarski (Taraxacum officinale) liofilizowany ekstrakt z korzenia, koper włoski (Foeniculum vulgare) sproszkowane owoce, koper włoski (Foeniculum vulgare) liofilizowany ekstrakt z owoców, kmin rzymski (Cuminum cyminum) sproszkowane owoce.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia: od 1 do 4 tabletek wieczorem, w razie konieczności.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie podawać dzieciom poniżej 12. roku życia. W przypadku ciąży i karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem. Nie stosować przez dłuższy czas bez konsultacji z lekarzem.


Producent

ABOCA AZIENDA AGRARIA
Via Dela Liberta 37/ter
Pistino di Citerna

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.