Sulphur, buska maska siarczkowa do ciała, 500 g

Wygładzająca maska siarczkowa, nawilża i zmniejsza złuszczanie skóry.

Dostępny
43,59

O produkcie: Sulphur, buska maska siarczkowa do ciała, 500 g

100001059

Opis

Buska maska siarczkowa jest unikalnym na skalę światową produktem uzdrowiskowym. Umożliwia osobom z problemami skórnymi, jak i pielęgnującymi swoją skórę korzystanie z właściwości wód siarczkowych bez konieczności wizyty w uzdrowiskach takich jak Busko Zdrój i Solec Zdrój znanych ze skutecznego leczenia chorób reumatycznych i skóry (m.in. łuszczyca).


Właściwości

Produkt powstał z myślą o osobach, które zmagają się z problemami skórnymi, takimi jak np. łuszczyca, cellulit, rozstępy. Buska maska siarczkowa jest przeznaczona do stosowania na całe ciało. Jej formuła bazuje na naturalnej solance siarczkowej, która została pozyskana ze źródeł mineralnych uzdrowiska Solec-Zdrój. Skład wzbogacono olejkiem eukaliptusowym oraz kompozycją rozmarynową.

Właściwości preparatu Buska maska siarczkowa wynikają z obecności aktywnych biologicznie składników zawartych w wodach siarczkowych. Stanowią źródło m.in. jonów siarczkowych, siarki koloidalnej, jonów wodorosiarczkowych, sole wapnia, sole magnezu, sole potasu, jodki, bromki oraz wiele innych mikroelementów. Składniki aktywne zawarte w preparacie Buska maska siarczkowa przyczyniają się m.in. do:

  • wygładzenia skóry – poprzez wpływ na zmniejszenie złuszczania i rogowacenia przymieszkowego,
  • zmniejszenia widoczności rozstępów i ograniczenia ich występowania,
  • redukcji widoczności cellulitu poprzez wygładzenie skóry,
  • poprawy ogólnego kolorytu skóry,
  • wzmocnienia chrząstki stawowej.

Maska do ciała jest odpowiednia do codziennej pielęgnacji, niezależnie od rodzaju skóry. Może być stosowana podczas kąpieli lub w formie zabiegu pod prysznic. Producent informuje, że sprawi się dobrze jako przedłużenie kuracji sanatoryjnej. Opakowanie zawiera 500 g preparatu.

Jak działa Buska maska siarczkowa?

Ta maska do ciała zawiera wiele składników aktywnych biologicznie, które odpowiadają za poprawę kondycji skóry. Przyczyniają się one m.in. do redukcji niedoskonałości oraz wygładzenia i nawilżenia.

Kiedy stosować Buska maska siarczkowa?

Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Możesz sięgnąć po tę maskę do ciała, jeżeli zmagasz się m.in. z nadmiernym złuszczaniem i rogowaceniem naskórka, masz skłonność do tworzenia rozstępów, występuje cellulit. Produkt będzie odpowiedni także w przypadku tendencji do pękania naskórka.

Jak długo można stosować Buska maska siarczkowa?

Producent nie podaje informacji dotyczących tego, ile może trwać kuracja z wykorzystaniem tej maski do ciała. Zaleca jednak, aby aplikować ją na skórę 1-3 razy w tygodniu w seriach trwających 2-3 tygodnie.

Czy stosowanie Buska maska siarczkowa w ciąży jest bezpieczne?

Nie ma informacji odnośnie do tego, czy stosowanie tego preparatu jest bezpieczne dla kobiet w ciąży. Przed rozpoczęciem kuracji skonsultuj się z lekarzem prowadzącym, aby rozwiać wątpliwości w tym temacie.


Skład INCI

Sulphide-sulphide hydrogen salty mineral water, Paraffinum Liquidum, Vaselinum Album, 1,2 Propanodiol, Paraffinum solidum, Kaolin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Titanium dioxide, Parfum, Cholesterol, Eukalyptus globulus, Phenonip.

Jak stosować

Wanna:
Maskę obficie nałożyć na skórę całego ciała lub skórę w okolicach stawów. Opłukać wannę gorącą wodą. Położyć się w wannie z niewielką ilością ciepłej wody. uzupełniać wodę do połowy wanny. Czas kąpieli 15 minut.
Prysznic:
Maskę obficie nałożyć na skórę całego ciała lub skórę w okolicach stawów. Pozostawić na 15 minut, następnie delikatnie spłukać łagodnym strumieniem ciepłej wody.
Po zabiegu:
Delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem. Dla wzmocnienia efektu użyj hypoalergicznego żelu siarczkowego Sulphur Zdrój.

Przeznaczenie

Jest polecana do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie do skóry skłonnej do nadmiernego złuszczania, rogowacenia przymieszkowego, pękania naskórka oraz z cellulitem (lub skłonnością do cellulitu) i rozstępami.

Pojemność

500 g

Seria

Sulphur

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne ,,SULPHUR ZDRÓJ Exim"
Rokosza 18
28-100 Busko-Zdrój

Producent

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne ,,SULPHUR ZDRÓJ Exim"

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu