Sundose For Hair Growth°, 60 kapsułek

Dostępny
32,76

O produkcie

100051211

Sundose For Hair Growth° 60 kapsułek to suplement diety zawierający składniki wspomagające kondycję włosów. W formule znajdziesz selen, miedź, biotynę i ekstrakt ze skrzypu polnego, które wzmocnią włosy.

Właściwości

  • Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników.
  • Składniki wspierają wzrost nowych włosów.
  • Wolny od GMO.
  • Bez laktozy i glutenu.
  • Ekstakt skrzypu polnego chroni przed uszkodzeniami włosów, paznokci i skóry.
  • Nie zawiera herbicydów i innych pestycydów.
  • Wystarczy na 30 dni suplementacji.

Twoim marzeniem jest mieć zdrowe i lśniące włosy? Masz dość ich matowej powierzchni, szorstkości i trudności w układaniu? Do tego nadmiernie wypadają? Sięgnij po kompleksowo dobrane substancje znajdujące się w suplemencie diety na włosy Sundose For Hair Growth°. Dzięki składnikom aktywnym działa wzmacniająco i odbudowująco. Biotyna zapewnia nie tylko zdrowie włosom, skórze i paznokciom, lecz także wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. Zmniejsza uczucie zmęczenia. Siarka organiczna działa przeciwutleniająco, chroniąc komórki przed uszkodzeniami.

Suplement diety na włosy Sundose For Hair Growth° został także wzbogacony o selen. Dzięki niemu pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy tarczycy. Z kolei miedź odpowiada za właściwą pigmentację włosów i skóry, a także bierze udział w transporcie żelaza. Wspiera układ nerwowy i chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Formuła produktu obejmuje także ekstrakt ze skrzypu polnego. To substancja będąca bogactwem wysoko przyswajalnego krzemu. W widoczny sposób wzmacnia kondycję włosów i mieszków włosowych oraz skóry i paznokci.

Skład

Składniki:
Kapsułka twarda: siarka organiczna (MSM), ekstrakt ze skrzypu polnego (7% krzemionki), glukonian miedzi, d-biotyna, selenometionina, składnik otoczki: hydroksypropylometyloceluloza.

Jak stosować

Kapsułki należy popić wodą.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:

2 x Kapsułka twarda / dzień.

Przeznaczenie

Produkt został opracowany z myślą o osobach, które chcą zachować zdrowy wygląd włosów

Waga

Masa netto: 32,99 g

Tabela

Kapsułka twarda Dzienna porcja RWS*
Biotyna 2,5 mg 5000%
Miedź 2 mg 200%
Selen 55 µg 100 %
MSM 300 mg -
Ekstrakt ze skrzypu polnego 250 mg -

RWS* - Referencyjna Wartość Spożycia

Producent

Sundose sp. z o.o.
ul. Vetterów 1,
20-277 Lublin

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.