Sundose

  (30)

Sundose to polska marka suplementów diety, która powstała w 2017 roku. Oferuje preparaty o recepturach opartych na czystych składnikach, które spełniają rygorystyczne wymogi certyfikacji. Ich naturalne składniki nie zawierają glutenu, laktozy ani GMO. Suplementy mają opakowania przyjazne środowisku.

Sortuj według

Suplementy diety Sundose

Bogaty asortyment marki Sundose uwzględnia suplementy diety w formie kapsułek lub saszetek z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie. Producent opracowuje receptury ze składnikami wspierającymi różne aspekty zdrowia, na przykład funkcjonowanie układu krążenia, regulację gospodarki hormonalnej czy też kondycję skóry, włosów i paznokci. Wśród składników suplementów diety Sundose znajdują się między innymi witaminy, minerały,  probiotyki, kolagen, kwasy omega-3 czy koenzym Q10. Część z nich zawiera także naturalne ekstrakty z roślin uprawianych bez pestycydów, na przykład z bazylii azjatyckiej albo mniszka lekarskiego.

Sundose ­– suplementy dla urody

Marka Sundose oferuje preparaty ze składnikami o pozytywnym wpływie na wygląd skóry, włosów i paznokci. To suplementy diety między innymi z kolagenem rybim o wysokiej biodostępności, ekstraktem ze skrzypu polnego, witaminą A, biotyną, miedzią oraz cynkiem. Substancje te przyczyniają się do utrzymywania prawidłowego poziomu nawilżenia oraz gęstości skóry. Działają przeciwzapalnie i zwiększają odporność skóry na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Ponadto dostarczają substancje odżywcze, które stymulują wzrost włosów i paznokci. Sprawdź Sundose Daily Glow° Zielony.

Suplementy diety Sundose dla wegan

Osoby na dietach wegańskich i wegetariańskich powinny zadbać o suplementację niektórych składników odżywczych. Witamina B12 ma wyłącznie źródła pokarmowe pochodzenia zwierzęcego, a jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Bierze udział między innymi w produkcji czerwonych krwinek. Dodatkowo warto zbadać także poziom żelaza, ponieważ zawarte w roślinach żelazo niehemowe charakteryzuje się gorszą przyswajalnością. Pierwiastek ten ma kluczowe znaczenie dla dotlenienia narządów i mięśni w organizmie. Z myślą o osobach niejedzących mięsa powstał suplement diety Sundose Daily Vegan Zielony o jabłkowym smaku.