SVR AK Secure DM Protect, fluid, 50 ml

Marka: SVR

Fluid ochronny zapobiega nieczerniakowym formom nowotworów skóry.

Dostępny
72,41

O produkcie: SVR AK Secure DM Protect, fluid, 50 ml

100009424

Opis

Preparat, który zapobiega nieczerniakowym formom nowotworów skóry oraz rogowaceniu słonecznemu (AK)

Właściwości

SVR AK Secure DM Protect to preparat dla osób szczególnie wrażliwych na słońce, pacjentów z grupy wysokiego ryzyka oraz ludzi o fototypie skóry I i II. Może być stosowany również w przypadku immunosupresji i bielactwa, a także po wykonanych przeszczepach. Jest przeznaczony dla osób, które chcą zabezpieczyć skórę przed fotostarzeniem. Preparat ma wzmocnioną ochronę przed promieniowaniem UVA.  Jest przeznaczony do smarowania skóry eksponowanej na słońce – na twarzy, dekolcie, uszach i głowie.

  • Fotostabilne filtry – pomagają uchronić skórę przed działaniem promieni UV.
  • B-karoten i detoxophane – wspiera ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga zapobiec pojawieniu się uszkodzeń wynikających z działania promieniowania UVB, UVA, VIS i IR.
  • Kompleks enzymów naprawczych i 2% niacynamid – wspierają walkę ze zmianami o charakterze nowotworowym. Wpływają na odbudowę uszkodzeń DNA.
  • Gliceryna – pomaga ograniczyć odparowywanie wody z naskórka. Wspiera odpowiednie nawilżenie skóry.

Preparat SVR AK Secure DM Protect ma lekką, nietłustą i nieklejącą konsystencję. Można go łatwo rozsmarować. Produkt dobrze się wchłania i jest wodoodporny. Wyrób służy wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie powinien mieć kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Produkt umieszczono w opakowaniu z dozownikiem, który ułatwia aplikację odpowiedniej ilości preparatu.

Jak często stosować SVR AK Secure DM Protect?

Preparat należy stosować nawet kilka razy dziennie. Aplikację powinno się powtarzać po kontakcie z wodą lub silnym poceniu.

Czy stosowanie SVR AK Secure DM Protect w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania SVR AK Secure DM Protect?

Produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Preparat nie może być aplikowany na uszkodzoną skórę. Osoby borykające się z chorobami skóry powinny skonsultować chęć stosowania wyrobu z lekarzem.


Jak stosować

Nakładać równomiernie na powierzchnie skóry eksponowaną na słońce. Ponawiać aplikację po kontakcie z wodą  lub w przypadku obfitego pocenia się. Unikać kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi.

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z ulotką.


Przeznaczenie

AK SECURE DM PROTECT to pierwszy wyrób medyczny.Opracowany dla osób ze skórą, która jest hiper-wrażliwą na słońce lub dla osób znajdujących się w grupie ryzyka : o bardzo jasnym fototypie skóry I lub II lub z immunosupresją lub dla osób starszych. Łączy w sobie bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF50+ z wysokimi walorami kosmetycznymi. Nie pozostawia śladów na skórze. Nie klei się. Przeznaczony do codziennego stosowania.

Dystrybutor

FILORGA POLAND SP. Z O.O.

Producent

SVR

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.