SVR AK Secure DM Protect, fluid, 50 ml

Marka: SVR
Dostępny
60,74

O produkcie

100009424

Preparat, który zapobiega nieczerniakowym formom nowotworów skóry oraz rogowaceniu słonecznemu (AK)

Właściwości

Preparat o lekkiej konsystencji posiada system filtrów o szerokim spektrum działania, które zapewniają bardzo wysoka ochronę: SPF 50+, połączoną ze wzmocniona ochroną UVA .Wysokie walory kosmetyczne gwarantują, że preparat jest niewidoczny na skórze i nie klei się .Odporny (6) na wodę i pocenie się.

Opakowanie typy airless zapewnia precyzyjne dozowanie.

Jak stosować

Nakładać równomiernie na powierzchnie skóry eksponowaną na słońce. Ponawiać aplikację po kontakcie z wodą  lub w przypadku obfitego pocenia się. Unikać kontaktu z oczami oraz błonami śluzowymi.

Przed użyciem produktu należy zapoznać się z ulotką.

Przeznaczenie

AK SECURE DM PROTECT to pierwszy wyrób medyczny.Opracowany dla osób ze skórą, która jest hiper-wrażliwą na słońce lub dla osób znajdujących się w grupie ryzyka : o bardzo jasnym fototypie skóry I lub II lub z immunosupresją lub dla osób starszych. Łączy w sobie bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF50+ z wysokimi walorami kosmetycznymi. Nie pozostawia śladów na skórze. Nie klei się. Przeznaczony do codziennego stosowania.

Producent

SVR

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.