SVR SUN SECURE Spray do opalania z filtrem SPF 30, 200 ml

Dostępny
82,09

O produkcie: SVR SUN SECURE Spray do opalania z filtrem SPF 30, 200 ml

100053617

Opis

SVR SUN SECURE Spray do opalania z filtrem SPF 30, 200 ml zapewnia wysoką ochronę przed uszkodzeniami skóry i poparzeniem słonecznym w trakcie kąpieli słonecznych. Ma lekką formułę, która doskonale się wchłania i nie tworzy plam na ubraniach.


Właściwości

  • Ogranicza negatywny wpływ słońca na skórę.
  • Chroni przed poparzeniami słonecznymi.
  • Nawilża skórę.
  • Łatwo się rozprowadza.
  • Odpowiedni do jasnej karnacji.
  • Przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 3 lat.
  • Hipoalergiczny.

Spray do opalania z filtrem SPF 30 powstał z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze. Skutecznie zabezpiecza skórę przed poparzeniem słonecznym, zaczerwienienie, pieczeniem i powstawaniem bolesnych pęcherzy surowiczych. Wykazuje wysoką odporność na ścieranie i spływanie w wodzie, dlatego działa długo, a spray cechuje się dużą wydajnością. Konsystencja sprayu jest wyjątkowo lekka, dlatego nie obciąża cienkiej skóry i nie powoduje podrażnień. Wchłania się natychmiast po nałożeniu, co ogranicza ścieranie kosmetyku i zwiększa ochronę przed słońcem.

Spray do opalania efektywnie chroni przed słońcem cienką skórę o jasnym odcieniu. Dobrze sprawdza się w przypadku osób o słowiańskim typie urody, narażonych na pojawianie się plam słonecznych, piegów i silnych poparzeń słonecznych. Można używać go do każdej części ciała, w tym do twarzy. Spray tworzy równomierną warstwę i dociera do każdego załamania skóry. Jest odporny na spływanie po kontakcie z wodą basenową i morską lub potem. Spray jest bezbarwny. Nie zawiera składników, które negatywnie wpływają na ekosystem mórz i oceanów.


Pojemność

200 ml netto

Producent

SVR Polska Sp.z.o.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu