Swanson Bacopa Monniera, suplement diety, 90 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawierający w składzie ekstrakt z Bacopa Monnieri.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

19,85

O produkcie: Swanson Bacopa Monniera, suplement diety, 90 kapsułek

100010341

Opis

Suplement diety zawierający ekstrakt 10:1 z Bacopa Monnieri.

Właściwości

Swanson Bacopa Monniera to suplement diety stworzony na bazie całego zioła Bakopy drobnolistnej. Bacopa Monnieri, znana również pod nazwą Brahmi czy Jalanimba, to roślina pochodząca z Indii, gdzie stanowi podstawowy składnik używany w medycynie Ajuverda. Przypisuje się jej szereg cennych właściwości, m.in. pozytywny wpływ na pamięć i skuteczność w zwalczaniu stresu.

Bakopa wykazuje działanie adaptogenne, co w praktyce znaczy, że ułatwia przystosowanie się organizmu do niekorzystnych warunków środowiskowych. Mobilizuje organizm do walki ze stresem oksydacyjnym oraz stymuluje układ immunologiczny. Wywiera ponadto pozytywny wpływ na procesy poznawcze. Poprawia nastrój i samopoczucie. Preparatowi Swanson Bacopa Monniera za sprawą zawartości zioła Bakopy drobnolistnej przypisuje się również działanie:

  • wspierające dla układu nerwowego – wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu poprzez syntezę białek. Usprawnia w ten sposób funkcje intelektualne, poprawia pamięć i koncentrację oraz usprawnia procesy poznawcze;
  • redukujące stres – może pomagać zmniejszać stres spowodowany wytężonym wysiłkiem psychicznym i zbyt dużą liczbą zadań do wykonania. Sprzyja odprężaniu się;
  • łagodzące stany lękowe i nerwowe pobudzenie – może pozytywnie wpływać na organizm w przypadku nadpobudliwości i ADHD, zarówno u dorosłych, jak i u dzieci;
  • antyoksydacyjne – wspomaga usuwanie z organizmu wolnych rodników, które uszkadzają komórki;
  • przeciwzapalne;
  • przeciwbakteryjne;
  • oczyszczające;

Wpływ suplementu diety na organizm jest zatem dość szeroki. Efekty suplementacji można zobaczyć przy regularnym stosowaniu.

Kiedy brać Swanson Bacopa Monniera?

Suplement diety Swanson Bacopa Monniera stosuje się celem uzupełnienia diety w cenne składniki aktywne, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Preparat dodatkowo chroni mózg przed wolnymi rodnikami oraz wspomaga procesy zapamiętywania. Polecany wszystkim osobom, które na co dzień zmuszone są do intensywnej pracy umysłowej.

Jak długo można stosować Swanson Bacopa Monniera?

Producent nie podaje rekomendacji w tym zakresie. W razie wątpliwości warto zasięgnąć porady swojego lekarza.

Czy stosowanie Swanson Bacopa Monniera w ciąży jest bezpieczne?

Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.


Tabela

Składnik 1 kapsułka 2 kapsułki
Bakopa drobnolistna  (Bacopa Monniera) liście ekstrakt 10:1 50 mg (500 mg) 100 mg (1000mg)

Skład

Bakopa drobnolistna, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna, emulgator: kwasy tłuszczowe, substancje przeciwzbrylające: sole wapniowe kwasó tłuszczowych.

Jak stosować

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie z jedzeniem.

Ostrzeżenia

Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

47 g

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.