Swanson CoQ10, 100 mg, suplement diety, 50 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawierający koenzym Q10, bardzo silny antyoksydant.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

60,29

O produkcie: Swanson CoQ10, 100 mg, suplement diety, 50 kapsułek

100010486

Opis

Suplement diety zawierający koenzym Q10, jeden z najsilniejszych antyoksydantów.

Właściwości

Koenzym Q10 jest jednym z preparatów zapewniających prawidłowe funkcjonowanie tkanek i narządów poprzez dostarczenie niezbędnej energii. Zmniejsza zapotrzebowanie mięśnia sercowego na tlen i poprawia jego ukrwienie. Bierze udział w pobudzaniu przemiany materii i układu odpornościowego do produkcji przeciwciał.

Stężenie koenzymu Q10 zmniejsza się z wiekiem w organizmie, dlatego wielu naukowców sądzi, że ma on zdolności opóźniana procesów starzenia. W osoczu krwi występuje ponad 90% zredukowanej formy, która jako jedyna wykazuje działania antyoksydacyjne.

Tabela

1 kapsułka zawiera 100 mg koenzymu Q10.

Skład

koenzym Q10, organiczny olej sojowy, kapsułka: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona, nośnik: żółty wosk pszczeli, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny barwnik żółty: koncentrat oleju annato.

Jak stosować

Jedna kapsułka żelowa dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji odżywki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Preparat niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Producent

Swanson

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.