Swanson Devil's Claw, suplement diety, 100 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawiera czarci pazur, który działa przeciwzapalnie.

Dostępny
24,98

O produkcie: Swanson Devil's Claw, suplement diety, 100 kapsułek

100014346

Opis

Swanson Devil's Claw to suplement diety zawierający  w jednej kapsułce 500 mg korzenia Czarciego Pazura.

Właściwości

Swanson Devil's Claw to suplement diety stworzony na bazie korzenia hakorośli rozesłanej (Harpagophytum procumbens). Roślina ta potocznie nazywana jest diabelskim pazurem lub czarcim pazurem i pochodzi z Afryki. Zawiera szereg cennych substancji takich jak glikozydy, kwasy, w tym kwas chlorogenowy, fenolowy, kawowy czy cynamonowy, a także fitosterole, flawonoidy, chinony, woski i tłuszcze. Wyciąg z hakorośli rozesłanej ma wielokierunkowe działanie. Wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwproliferacyjne, dzięki którym łagodzi nieprzyjemne objawy występujące w przebiegu różnych chorób o reumatycznym podłożu. Hamuje postępujący proces niszczenia chrząstek stawowych, wspomaga regenerację tkanki łącznej stawów. Wpływa na zwiększenie ruchomości stawów, przyczynia się do zmniejszenia porannej sztywności. Opakowanie suplementu diety zawiera 100 kapsułek i wystarcza na 3 miesiące stosowania.

Kiedy brać Swanson Devil's Claw?

Suplement diety Swanson Devil's Claw stosuje się celem uzupełnienia diety w składniki aktywne mające pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Polecany zwłaszcza osobom, które chcą wspomóc swoje stawy. Sprawdzi się u osób wykonujących ciężkie treningi siłowe ukierunkowane na budowę masy i siły mięśni jako dodatkowe wsparcie. Za sprawą swojego składu wykazuje skuteczność w leczeniu dny moczanowej (artretyzmu) oraz wybranych chorób reumatycznych. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18. roku życia.

Jak długo można stosować Swanson Devil's Claw?

Producent nie rekomenduje optymalnej długości terapii z wykorzystaniem suplementu diety. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii wskazane jest odbycie konsultacji z lekarzem i omówienie wszelkich korzyści oraz zagrożeń wynikających z przyjmowania preparatu przez określony czas.

Jak działa Swanson Devil's Claw?

Preparat za sprawą zawartości cennych składników uzupełnia codzienną dietę, wspomagając utrzymanie prawidłowej mobilności stawów oraz zachowanie ich w zdrowiu.

Czy stosowanie Swanson Devil's Claw w ciąży jest bezpieczne?

Produkt niewskazany do stosowania przez kobiety ciężarne. Przeciwwskazanie do jego przyjmowania stanowi również okres karmienia piersią.


Tabela

Składniki 1 kapsułka referencyjne
wartości spożycia
Devil's claw (Harpagophytum procumbens) (korzeń) 500mg 179%

Skład

Składniki: Devil’s claw, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedna kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

UWAGA! Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18go roku życia.

Dystrybutor

Pro Sport s.c.
Pogodna 18
71-376 Szczecin

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS
ND 58180 Fargo, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.