Swanson, Dong Quai, suplement diety, 100 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawiera żeń-szeń, który wspiera funkcje poznawcze mózgu.

Dostępny
29,69

O produkcie: Swanson, Dong Quai, suplement diety, 100 kapsułek

100014330

Opis

Swanson Dong Quai to suplement diety zawierający korzeń żeń-szenia.

Właściwości

Swanson Dong Quai to suplement diety przeznaczony głównie dla kobiet. Składnik ten zawiera wiele cennych substancji, w tym m.in. fitoestrogeny, kumaryny, witaminy i składniki mineralne oraz olejki eteryczne. Dong Quai wspiera utrzymywanie równowagi organizmu kobiecego, w szczególności w okresie menopauzy oraz przy zaburzeniach cyklu miesiączkowego. Jedno opakowanie zawiera aż 100 kapsułek produktu. Producentem suplementu diety jest SWANSON HEALTH PRODUCTS.

Kiedy brać Swanson Dong Quai?

Wśród wskazań do stosowania Swanson Dong Quai wymienia się m.in. problemy z miesiączkowaniem takie jak brak miesiączki, skąpa lub przedłużająca się i obfita miesiączka, ból podczas miesiączkowania. Pomóc może kobietom zmagającym się z zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS), jak i przechodzącym menopauzę.

Jak długo można stosować Swanson Dong Quai?

Producent nie podaje rekomendacji w zakresie optymalnego okresu stosowania suplementu diety. Warto tę kwestię skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Jak działa Swanson Dong Quai?

Suplement diety za sprawą obecności Dong Quai w składzie może wspierać regulację cyklu miesiączkowego. Przyczynia się też do łagodzenia objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, bólów miesiączkowych, a także symptomów menopauzy, np. uderzeń gorąca.

Czy stosowanie Swanson Dong Quai w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią.


Tabela

  Składniki 1 kapsułka 2 kapsułki
Dong Quai (Angelica spp.) (korzeń) 530mg 1060mg

Skład

Składniki: Dong quai, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: jedna kapsułka 1-2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Dystrybutor

Pro Sport s.c.
Pogodna 18
71-376 Szczecin

Producent

SWANSON HEALTH PRODUCTS
ND 58180 Fargo, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.