Swanson Gotu Kola, suplement diety, 60 kapsułek

Marka: SWANSON

Suplement diety zawierający część nadziemną wąkrotki azjatyckiej.

Dostępny
18,01

O produkcie: Swanson Gotu Kola, suplement diety, 60 kapsułek

100010350

Opis

Suplement diety zawierający część nadziemną wąkrotki azjatyckiej.

Właściwości

Swanson Gotu Kola to suplement diety stworzony na bazie gotu kola, czyli wąkrotki azjatyckiej, który wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, układu nerwowego oraz pracę mózgu. Zawiera składniki potrzebne w procesie produkcji kolagenu, który podtrzymuje zdolność organizmu do odnawiania skóry i wspomaga gojenie ran. Opakowanie preparatu zawiera 60 kapsułek i wystarcza na 2 miesiące stosowania.

Gotu kola zaliczana jest do grupy roślin adaptogennych. Oznacza to, że zwiększa zdolności przystosowawcze (adaptacyjne) organizmu w odpowiedzi na niekorzystne warunki środowiskowe. Wąkrotka azjatycka ułatwia zatem dostosowanie się organizmu do warunków, w jakich się znalazł i pozwala mu lepiej poradzić sobie z niekorzystnym działaniem czynników stresowych, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych.

Kiedy brać Swanson Gotu Kola?

Wskazaniem do stosowania suplementu jest chęć uzupełnienia swojej diety w substancje aktywne wykazujące pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu, w tym zwłaszcza całego układu nerwowego. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

Jak długo można stosować Swanson Gotu Kola?

Producent nie podaje zaleceń w zakresie optymalnego okresu przyjmowania preparatu. W razie jakichkolwiek wątpliwości w tej kwestii warto zasięgnąć porady lekarza.

Jak działa Swanson Gotu Kola?

Suplement diety Swanson Gotu Kola dzięki zawartości gotu kola w składzie wykazuje korzystny wpływ na krążenie, poprawia pamięć. Wspomaga pracę mózgu, a także stymuluje działanie centralnego systemu nerwowego. Za sprawą oddziaływania na ośrodkowy układ nerwowy działa uspokajająco i antydepresyjnie. Dostarczając organizmowi cennych składników aktywnych poprawia zdrowie i samopoczucie.

Czy stosowanie Swanson Gotu Kola w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety ze względu na brak dostatecznych danych dotyczących bezpieczeństwa przyjmowania w ciąży nie powinien być stosowany przez kobiety ciężarne. Niewskazany także w okresie karmienia piersią. W przypadku chęci włączenia suplementacji we wskazanych okresach należy skonsultować się z lekarzem i omówić ponad wszelką wątpliwość korzyści i zagrożenia wynikające z przyjmowania preparatu.


Skład

gotu kola (Wąkrota azjatycka), otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa

Jak stosować

1 kapsułka dziennie przed posiłkiem.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Preparat należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

67 g

Producent

Swanson Health Product

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.