Sylimarol Detox, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety ze skrzypem, pokrzywą, brzozą, ostropestem plamistym.

Dostępny
11,52

O produkcie: Sylimarol Detox, suplement diety, 30 kapsułek

100005342

Opis

Preparat zwiększa wydalanie wody (działa moczopędnie) i usuwa szkodliwe produkty przemiany materii.

Właściwości

Sylimarol Detox to suplement diety o naturalnym składzie opartym na kompozycji czterech składników: ziela skrzypu, liści pokrzywy, liści brzozy i wyciągu z owoców ostropestu plamistego. Za sprawą tak bogatego składu działa odtruwająco na organizm, jednocześnie poprawia przemianę materii. Dodatkowo zwiększa wydalanie wody z organizmu celem sprawniejszego usuwania szkodliwych metabolitów. Pochodząca z zawartego w składzie Sylimarol Detox ostropestu sylimaryna działa ochronnie na komórki wątroby. Suplement przeznaczony jest do stosowania dla osób dorosłych. Przyjazny dla diabetyków. Najważniejsze właściwości ziół widniejących w składzie Sylimarol Detox:

  • skrzyp polny (Equisetum arvense) – zapobiega zatrzymywaniu się wody w organizmie, wspomagając fizjologiczne procesy jej usuwania, obniża ciśnienie krwi w organizmie,
  • pokrzywa (Urtica dioica) – podobnie jak skrzyp ułatwia usuwanie wody z organizmu, usprawniając procesy oczyszczania,
  • sylimaryna z ostropestu plamistego (Silybum marianum) – stanowi wsparcie dla oczyszczających funkcji wątroby, działa ochronnie na komórki wątroby,
  • liść brzozy (Betula pendula) – wspiera funkcje wydalnicze nerek, posiada właściwości moczopędne i napotne.

Kiedy brać Sylimarol Detox?

Sylimarol Detox polecany jest osobom, które zmagały się z ostrym lub przewlekłym stadium choroby wątroby. Sięgać po niego można również w okresach rekonwalescencji po zbytnim obciążeniu choroby. Produkt może wesprzeć organizm w stanach takich jak uczucie ciężkości, przy problemach z trawieniem, wzdęciach, obrzękach oraz  nadmiarze wody w organizmu.

Jak działa Sylimarol Detox?

Suplement diety dostarcza organizmowi składników ziołowych, które wykazują pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu i wspierają zdrowie. Wspomaga wątrobę w detoksykacji organizmu.

Czy stosowanie Sylimarol Detox w ciąży jest bezpieczne?

Przyjmowanie preparatu nie jest wskazane dla kobiet w ciąży. To samo tyczy się kobiet w okresie karmienia piersią. W razie jakichkolwiek pytań z tym związanych zalecana konsultacja z lekarzem celem omówienia korzyści i zagrożeń wynikających z przyjmowania preparatu w tym szczególnym czasie.


Skład

Składniki: ziele skrzypu (Equisetum arvense), liść pokrzywy (Urtica dioica), substancja wypełniająca - celuloza, liść brzozy (Betula pendula), wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum), substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit brylantowy

Dzienne spożycie

3 kapsułki.

Przeznaczenie

Wspomaga wątrobę w detoksykacji organizmu, wspomaga fizjologiczne procesy usuwania wody  z organizmu. 

Ostrzeżenia

-Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
-Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
-Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
-Przechowywać w temperaturze pokojowej.
-Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. ul. Towarowa 47/51, 61-896 Poznań

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.