Sylimarol Gastro, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera miętę, kminek, które wspomagają trawienie.

Dostępny
14,29

O produkcie: Sylimarol Gastro, suplement diety, 30 kapsułek

100007591

Opis

Sylimarol® Gastro dzięki zawartości trzech ziół – mięty, kminku i rumianku – wpływa na prawidłowy przebieg trawienia i pracę układu trawiennego. Działa rozkurczowo i wiatropędnie. Dodatkowo zawarty w suplemencie diety wyciąg z owoców ostropestu plamistego wspiera prawidłową pracę wątroby.Wyciąg z liści mięty (Mentha piperita), owoce kminku (Carum carvi), wyciąg z ziela rumianku (Matricaria chamomilla) wspomagają prawidłowe trawienie. Wyciąg z owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum) wspiera właściwą pracę wątroby.

Właściwości

Sylimarol Gastro to naturalny suplement diety w kapsułkach mający za zadanie wspierać procesy trawienia i właściwą pracę wątroby. Wykazuje też działanie rozkurczające i wiatropędne, a także stymulujące produkcję soków żółciowych. Produkt stworzony został na bazie trzech ziół: mięty, kminku i rumianku. Jego skład wzbogacono ponadto o wyciąg z owoców ostropestu plamistego. Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.

Zawartość mięty, kminku i rumianku sprawia, że produkt korzystnie wpływa na pracę układu pokarmowego i proces trawienia. Ostropest plamisty również wspomaga utrzymanie wątroby w dobrej kondycji. Działa ochronnie na ten organ, dodatkowo stymuluje odnowę i regenerację komórek wątroby. Wspomaga proces eliminacji substancji toksycznych z organizmu i chroni przed szkodliwym wpływem alkoholu. Składnik ten jest pomocny w obniżaniu poziomu cholesterolu oraz łagodzeniu stanów zapalnych. Kminek działa rozluźniająco na skurcze żołądkowe, działa rozkurczowo i powstrzymuje powstawanie gazów. Cenne właściwości wykazuje też rumianek, który działa przeciwzapalnie i rozkurczająco na mięśnie gładkie.

Kiedy brać Sylimarol Gastro?

Sylimarol Gastro polecany jest jako dodatkowe wsparcie osobom cierpiącym na przewlekłe schorzenia (np. cukrzyca) oraz z uszkodzeniami wątroby. Można go stosować na objawy związane z nadmiernym spożyciem ciężkostrawnych posiłków jak uczucie ciężkości, dyskomfort trawienny, wzdęcia czy problemy z trawieniem.

Jak długo można stosować Sylimarol Gastro?

Producent nie podaje zaleceń dotyczących długości przyjmowania suplementu diety. Wskazana konsultacja z lekarzem.

Jak działa Sylimarol Gastro?

Sylimarol Gastro jest pomocny w przypadku niestrawności o różnorakim podłożu oraz stanów skurczowych przewodu pokarmowego. Działa na uciążliwe objawy ze strony układu pokarmowego takie jak wzdęcia i gazy.

Czy stosowanie Sylimarol Gastro w ciąży jest bezpieczne?

Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed rozpoczęciem suplementacji powinny zasięgnąć porady lekarza celem omówienia korzyści i zagrożeń wynikających z przyjmowania preparatu w tym szczególnym czasie.


Tabela

Składniki Zawartość w porcji
dziennej (2 kapsułki)
Wyciąg z liści mięty
(Mentha piperita)
164 mg
Owoce kminku
(Carum carvi)
96 mg
Wyciąg z owoców
ostropestu plamistego
(Silybum marianum)
52 mg
Wyciąg z ziela rumianku
(Matricaria chamomilla)
30 mg

Skład

Skład (dawka dobowa 2 kapsułki):
wyciąg z liści mięty 164 mg,
owoce kminku 96 mg,
wyciąg z owocu ostropestu plamistego 52 mg,
wyciąg z ziela rumianku 30 mg

Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie: 2 kapsułki.

Przeznaczenie

Wspomaga proces trawienia, Działa rozkurczająco i wiatropędnie, Wspiera właściwą pracę wątroby.

Waga

zawartość 30 kapsułek

Producent

Poznańskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A.ul. Towarowa 47/5161-896 Poznań

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.