Synvisc Hylan G-F 20 16 mg/ 2 ml, 2 ml x 3 ampułkostrzykawki

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

899,98
Darmowa dostawa

O produkcie

100021087

Synvisc Hylan G-F 20 - 3 x 2 ml

Właściwości

Synvisc hylanowe A i B zostały wyprodukowane na bazie wysoko oczyszczonego wyciągu pochodzenia ptasiego. Hylany to pochodne hialuronianu (soli sodowej kwasu hialuronowego), które zawierają powtarzające się jednostki dwusacharydowe N-acetylo-glukozaminy i glukuronianu sodu.

Skład

1ml hylanu G-F 20 zawiera: hylan 8,0mg, chlorek sodu 8,5mg, wodorofosforan dwusodowy 0,16mg, jednowodny dwuwodorofosforan sodu 0,04mg, wodę do wstrzykiwań q.s.

Jak stosować

Zawartość strzykawki należy zużyć niezwłocznie po otwarciu opakowania; przed wstrzyknięciem hylanu G-F 20 należy usunąć z kolana płyn maziówkowy lub wysięk; wstrzykiwać w temperaturze pokojowej; aby wyjąć strzykawkę z blistra (lub tacki), należy trzymać ją za korpus, nie dotykając tłoka; podawać przy ścisłym zachowaniu zasad aseptyki, szczególnie uważając przy zdejmowaniu korka z fiolki; przed zdjęciem szarej nasadki zabezpieczającej należy ją przekręcić. Zminimalizuje to wyciek produktu; w przypadku stosowania Synvisc One należy użyć igły o wymiarach 18 -22, w zależności od stawu, do którego będzie podany wyrób medyczny należy użyć igły o odpowiedniej długości; aby zapewnić szczelność i zapobiec wyciekowi, podczas podawania należy dobrze zamocować igłę, równocześnie mocno przytrzymując złączkę Luer; podczas nakładania igły lub zdejmowania jej osłony nie należy nadmiernie dokręcać igły i stosować nadmiernego nacisku na nią, gdyż może to spowodować złamanie końcówki strzykawki; wyrób należy podawać wyłącznie do maziówki w razie potrzeby posiłkując się fluoroskopią w szczególności przed podaniem do stawu biodrowego lub barkowego; zawartość strzykawki przeznaczona jest wyłącznie do jednorazowego użytku.

Przeznaczenie

Synvisc One Hylan G-F 20, to preparat przeznaczony do stosowania przy okresowym zastępowaniu i uzupełnieniu płynu maziówkowego, u pacjentów w różnych stadiach zaawansowania zmian zwyrodnieniowych w obrębie stawów.

Ostrzeżenia

Produkt nie powinien być stosowany w przypadku zastoju żylnego lub limfatycznego, przy ciężkim zapaleniu stawów, zakażeniu stawów oraz przy chorobach skóry lub zakażeniach występujących w miejscu.

Waga

2 ml x 3 ampułkostrzykawki

Producent

Sanofi Aventis

ul. Bonifraterska 17

00-203 Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.