Tactisept, płyn do płukania jamy ustnej, 250 ml

Dostępny
15,49

O produkcie

100015914

Tactisept to płyn do płukania jamy ustnej o właściwościach łagodzących, regenerujących i wspomagających leczenie błon śluzowych jamy ustnej.

Właściwości

Tactisept płyn, zawiera nadtlenek mocznika, związek o udowodnionym bezpieczeństwie stosowania oraz o udokumentowanych właściwościach pielęgnacyjnych i ochronnych w kompleksowej higienie jamy ustnej. W kontakcie z błoną śluzową jamy ustnej uwalniany zostaje aktywny tlen, powstaje mikropiana, która w mechanicznym procesie skutecznie wypłukuje i usuwanie wszelkie złogi (m.in. martwą tkankę, płytkę bakteryjną oraz resztki jedzenia, które są najczęstszą przyczyną nieświeżego oddechu). Dzięki swoim właściwościom skutecznie wspomaga naturalne procesy gojenia się drobnych urazów i podrażnień błony śluzowej jamy ustnej. Ponadto usuwa flegmę oraz inne naturalne wydzieliny jamy ustnej, dzięki czemu zapewnia długotrwały świeży oddech oraz przyjemny, miętowy posmak w ustach.

Tabela


Skład

Składniki: nadtlenek mocznika 4,3 %, substancje pomocnicze.

Jak stosować

Nakrętkę z podziałką napełnić 10 ml nierozcieńczonego płynu. Płukać jamę ustną przez około 1 minutę. Nie połykać. Po zastosowaniu wypluć płyn, nie przepłukiwać dodatkowo ust

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 4 razy dziennie.

Przeznaczenie

Tactisep przeznaczony jest do utrzymania optymalnej higieny jamy ustnej, szczególnie w przypadku drobnych urazów i podrażnień błony śluzowej, które powstały w wyniku: zabiegów stomatologicznych, stosowania protez zębowych, aftowego zapalenia jamy ustnej, czy innych podrażnień jamy ustnej i dziąseł.

Ostrzeżenia

Przed zastosowaniem wyrobu medycznego należy zapoznać się z dołączoną do niego instrukcją,która zawiera istotne informacje dotyczące sposobu i warunków jego stosowania.

Nie zawiera alkoholu.

Waga

Masa/objętość netto: 250 ml

Producent

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.,
ul. Bankowa 4,
44-100 Gliwice

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.