Tami My Baby

  (4)

Tami My Baby to dedykowana dzieciom i niemowlętom linia wyrobów kosmetyczno-higienicznych producenta akcesoriów z bawełny i włókniny. Marka stawia na dbałość o dobro dziecka na pierwszym miejscu. Oferuje bezpieczne w użyciu produkty spełniające poważane certyfikaty jakości.

Sortuj według

  Akcesoria higieniczne Tami My Baby – właściwości

  Wyroby marki Tami My Baby mogą towarzyszyć Tobie i Twojemu maluszkowi podczas codziennych czynności higienicznych. Wiele z nich bazuje na 100% bawełnie, a niektóre zawierają także włókna poliestrowo-celulozowe. Charakteryzują się pożądaną miękkością i delikatnością, dlatego nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka. Powstają z nieprzetworzonych włókien, odzyskiwanych na pierwszym etapie procesu produkcji tekstyliów. Zależnie od potrzeb możesz używać ich zarówno na sucho, jak i na mokro, na przykład do buzi, rączek oraz okolic okołopieluszkowych dziecka. Nadają się do stosowania z wodą albo delikatnymi kosmetykami.

  Opatentowana technologia 3L

  Produkty Tami My Baby wykorzystują opatentowaną przez markę technologię 3L, która przeciwdziała rozwarstwianiu się i pyleniu wyrobów kosmetyczno-higienicznych. Dzięki perforowanym tłoczeniom akcesoria Tami My Baby zapewniają łatwe odrywanie i komfortowe użycie, nie pozostawiając drobinek na skórze maluszka. Przeciwdziałają również przedostawaniu się pyłu z włókien do dróg oddechowych dziecka. W naszej ofercie możesz sprawdzić między innymi Tami My Baby ręczniki bawełniane dla noworodków i niemowląt. Do Twojego wyboru pozostają także produkty biodegradowalne.

  Wyroby Tami My Baby – bezpieczne od 1. dni życia

  Asortyment marki Tami My Baby uwzględnia między innymi płatki kosmetyczne, ręczniki bawełniane i patyczki higieniczne dla noworodków i niemowląt. Wszystkie przetestowano dermatologicznie i są superdelikatne. Ich włókien nie poddano bieleniu chlorem, dlatego nie stwarzają ryzyka dla zdrowia i dobrego samopoczucia małych dzieci, które mają skórę alergiczną oraz skłonną do podrażnień. Możesz używać ich na co dzień – zarówno w domu, jak i na spacerze czy w podróży. Ponieważ charakteryzują się wysokim poziomem chłonności, zapewniają także pożądaną wydajność.