Tantum Rosa

Infekcje intymne mogą przytrafić się każdemu, w najmniej spodziewanym momencie. Warto przygotować się na walkę z dokuczliwymi dolegliwościami, wybierając produkty marki Tantum Rosa. Gotowe roztwory, saszetki i irygatory pomogą poradzić sobie z upławami, pieczeniem i świądem.

Sortuj według

Tantum Rosa – jak działa preparat i na co go stosować?

Tantum Rosa to skuteczny lek działający przeciwzapalnie i antyseptycznie. Środek uśmierza ból i znieczula wrażliwe partie ciała. Tantum Rosa łagodzi pieczenie, obrzęk, świąd, zaczerwienienie i upławy. Lek dostępny jest w dwóch formach – jako gotowy roztwór w buteleczkach albo jako proszek do rozpuszczenia w wodzie. Oznacza to, że możesz wybrać postać preparatu dokładnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Na jakie dolegliwości zastosować lek Tantum Rosa? Grzybica, bakteryjne zapalenie pochwy oraz inne infekcje intymne okażą się mniej uciążliwe, jeśli w ich leczeniu wykorzysta się preparaty oferowane przez markę.

Tantum Rosa gotowy roztwór – w trosce o zdrowie intymne

Produkowany przez Tantum Rosa gotowy roztwór w buteleczkach jest łatwy w aplikacji. Dzięki jednorazowym irygatorom-butelkom jego stosowanie okazuje się higieniczne i komfortowe. Przyjemny, różany zapach jest kolejną zaletą roztworu Tantum Rosa. Preparat dostępny bez recepty łagodzi objawy takie jak ból, pieczenie, upławy, swędzenie czy zaczerwienienie w obrębie okolic intymnych. Można stosować go w przypadku zapalenia sromu, pochwy lub szyjki macicy. Sprawdza się po chemio- i radioterapii. Preparat Tantum Rosa nadaje się także do higieny intymnej przed i po operacjach ginekologicznych.

Tantum Rosa saszetki i irygator

W ofercie producenta znajduje się także proszek do sporządzenia roztworu z lekiem Tantum Rosa. Saszetki mają odpowiednio odmierzoną porcję preparatu leczącego objawy infekcji intymnych. Czy można stosować Tantum Rosa w ciąży? Tak, preparat jest bezpieczny dla ciężarnej i jej dziecka. Ponadto warto aplikować roztwór Tantum Rosa po porodzie. Środek przyspieszy gojenie się rany krocza po porodzie naturalnym. Do aplikacji roztworu potrzebny jest Irygator do higieny intymnej Tantum Rosa. Służy on do wykonywania płukania pochwy. Akcesorium jest bezpieczne i wykonane z elastycznego materiału. Produkty Tantum Rosa mają przystępną cenę. Irygatorów można używać wielokrotnie, co pozwala na jeszcze większe oszczędności.