Tena Pants Proskin Normal. small 65-85 cm, majtki chłonne, 15 sztuk

Marka: TENA
Dostępny
21,36

O produkcie: Tena Pants Proskin Normal. small 65-85 cm, majtki chłonne, 15 sztuk

100011913

Descripion: Introduction PL

Majtki chłonne TENA Pants Proskin Normal M to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8).

Właściwości

Majtki chłonneTENA Pants Proskin NormalM to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 5,5/8).TENA Pants Proskin Normall M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 80-110 cm w pasie. TENA Pants dzięki systemom Feel Dry i Odour Neutralizer zapewniają suchość i neutralizują nieprzyjemny zapach. TENA Pants są zakładane jak zwykła bielizna, zapewniają wysoki komfort i dyskrecję. Majtki chłonne TENA dobrze przylegają do ciała, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Dostępne są w różnych rozmiarach i poziomach chłonności, również w refundacji.

Przeznaczenie

Dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu (poziom chłonności 5,5/8), o rozmiarze 80-110 cm w pasie.

Producent

SCA HYGIENE PRODUCTS

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.