AccuTerm Flexi termometr elektroniczny DT-111B, 1 szt.

Dostępny
12,49

O produkcie: AccuTerm Flexi termometr elektroniczny DT-111B, 1 szt.

100052054

Opis

AccuTerm Flexi termometr elektroniczny DT-111B, 1 szt. to wyrób medyczny służący do wykonywania szybkiego i dokładnego pomiaru temperatury ciała. Termometr wzbogacony został o funkcję cyfrowej pamięci pomiaru i dźwiękowy sygnał alarmowy.


Właściwości

  • Umożliwia szybki i precyzyjny pomiar temperatury ciała.
  • Dokładność do 0,1 °C.
  • Czytelny wyświetlacz.
  • Elastyczna końcówka.
  • Funkcja auto-wyłącznika.
  • Pamięć ostatniego pomiaru.
  • Wodoodporny.

Termometr elektroniczny AccuTerm Flexi DT-111B to wyrób medyczny, który przeznaczony jest do dokonywania szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury ciała. Specjalnie opracowana konstrukcja jest w całości wodoodporna, dzięki czemu termometr nie ulega uszkodzeniom pod wpływem kontaktu z wodą i jest zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi. Elastyczna końcówka pozwala z kolei na bezpieczny i wygodny pomiar temperatury w ustach, pod pachą lub rektalnie (w odbycie).

Dużym udogodnieniem podczas mierzenia temperatury termometrem AccuTerm Flexi jest duży, czytelny wyświetlacz, na którym pojawia się wynik z dokładnością do 0,1 °C. Co więcej, produkt wzbogacony został o dodatkowe udogodnienia, takie jak np. cyfrowa pamięć ostatniego pomiaru oraz dźwiękowy sygnał alarmowy. Termometr wyłącza się automatycznie po 10 minutach nieużywania. Ze względu na fakt, że termometr nie zawiera rtęci, jest on bezpieczny zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego. Do zestawu dołączona jest bateria typu LR41 1,55 V.


Skład

nie dotyczy

Jak stosować

Naciśnij przycisk w celu włączenia termometru. Umieścić końcówkę pomiarową w odpowiednim do pomiaru miejscu i poczekać aż ustanie miganie symbolu"C", kontynuuj pomiar pomimo usłyszanego sygnału dźwiękowego. Odczytaj temperaturę. Naciśnij przycisk aby wyłączyć urządzenie.

Dystrybutor

Biovena Health sp. z o.o.

Producent

HANGZHOU HUA AN MEDICAL HEALTH INSTRUMENTS CO

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.