AccuTerm termometr elektroniczny DT-12, 1 szt.

Dostępny
12,49

O produkcie: AccuTerm termometr elektroniczny DT-12, 1 szt.

100052055

Opis

AccuTerm termometr elektroniczny DT-12, 1 szt. to wyrób medyczny, który szybko i dokładnie mierzy temperaturę ciała pod pachą, pod językiem lub w odbycie. Termometr posiada duży wyświetlacz oraz cyfrową pamięć ostatniego pomiaru.


Właściwości

  • Gwarancja szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury ciała.
  • Wynik z dokładnością do 0,1 °C.
  • Duży, czytelny wyświetlacz.
  • Pamięć ostatniego pomiaru.
  • Funkcja auto-wyłącznika.
  • Wymienna bateria.
  • Wodoodporny.

Termometr elektroniczny AccuTerm DT-12 to wyrób medyczny, który służy do wykonywania szybkich i dokładnych pomiarów temperatury ciała. Jego atutem jest nowoczesna, wodoodporna konstrukcja, która gwarantuje zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi oraz kontaktem z wodą. Termometr jest zasilany baterią wymienną typu LR41 1,55 V, która, podobnie jak plastikowe etui, dołączona jest do zestawu. Bateria wystarcza na około 100 godzin ciągłego użytkowania.

W trosce o komfort podczas użytkowania termometr AccuTerm DT-12 wzbogacony został o takie udogodnienia jak np. duży, czytelny wyświetlacz, funkcja auto-wyłącznika oraz cyfrowa pamięć ostatniego pomiaru. Co ważne, termometr zapewnia wysoką precyzję pomiaru, z dokładnością do +/- 0,1 °C. W momencie, gdy temperatura ciała zmierzona pod pachą, pod językiem lub rektalnie (w odbycie) przekracza określony poziom, uruchamia się dźwiękowy sygnał alarmowy. Termometr AccuTerm jest bezpieczny dla człowieka i środowiska, ponieważ nie zawiera on rtęci.


Skład

nie dotyczy

Jak stosować

Naciśnij przycisk w celu włączenia termometru. Umieścić końcówkę pomiarową w odpowiednim do pomiaru miejscu i poczekać aż ustanie miganie symbolu"C", kontynuuj pomiar pomimo usłyszanego sygnału dźwiękowego. Odczytaj temperaturę. Naciśnij przycisk aby wyłączyć urządzenie.

Dystrybutor

Biovena Health sp. z o.o.

Producent

HANGZHOU HUA AN MEDICAL HEALTH INSTRUMENTS CO

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.