Diather Test Alergia Pies Kot, test na alergię na sierść psów i kotów, 1 szt.

Dostępny
42,69

O produkcie: Diather Test Alergia Pies Kot, test na alergię na sierść psów i kotów, 1 szt.

100049426

Opis

Diather Test Alergia Pies Kot, test na alergię na sierść psów i kotów, 1 szt. to domowy test do wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgE swoistych wobec alergenów sierści psa i kota.


Właściwości

TEST ALERGIA pies kot jest szybkim testem przeznaczonym do jakościowego wykrywania we krwi przeciwciał klasy IgE (sIgE) swoistych wobec alergenów sierści psa i kota. Po uwzględnieniu objawów klinicznych test może służyć do oceny, czy występujące symptomy alergii są spowodowane nadwrażliwością typu 1.

Uzyskany w badaniu wynik testu jest poddany wizualnej interpretacji na podstawie zmiany barwy w polach testowych kasety, które zawierają immobilizowaną streptawidynę. Membrana kasety testowej zawiera przeciwciała sprzężone ze złotem koloidalnym skierowane przeciwko przeciwciałom klasy IgE osoby badanej. Ponadto w studzienkach S kasety testowej zaadsorbowane są biotynylowane alergeny kota i psa.

Alergia jest chorobą występującą w 20-25% przypadków w formie nadwrażliwości typu natychmiastowego z objawami w postaci nieżytu nosa, pokrzywki, atopowego zapalenia skóry, dolegliwości żołądkowo -jelitowych, duszności i rzadziej wstrząsu anafilaktycznego.  

Dokładność testu (alergeny kota / E1 kot) wynosi 98%.


Skład

Zawartość opakowanie:

  • 1x kasetka testowa,
  • 1x pipeta plastikowa,
  • 1x fiolka z zakraplaczem zawierająca bufor o objętości wymaganej do wykonania 1 testu,
  • 1x sterylny nakłuwacz do pobieranie próbki krwi,
  • 1x instrukcja użycia.

Jak stosować

Według instrukcji dołączonej do opakowania.

Wynik negatywny testu oznacza, ze stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest niższe od stężenia progowego. W przypadku utrzymujących się objawów należy zgłosić się do lekarza.

Wynik pozytywny testu oznacza że stężenie przeciwciał klasy IgE obecnych we krwi jest wyższe od stężenia progowego. Należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym, który może zlecić wykonanie innych badań.


Przeznaczenie

TEST ALERGIA pies kot jest przeznaczony dla osób z podejrzeniem alergii (świąt luz zaczerwienienie skóry, powtarzające się łzawienie oczu i kichanie), zwłaszcza jeśli atopia dotyka najbliżej rodziny.


Waga

W opakowaniu znajduje się 1 szt.


Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.