CARE diagnostica Viola wczesny test ciążowy z określeniem tygodnia, 1 szt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

26,90

O produkcie: CARE diagnostica Viola wczesny test ciążowy z określeniem tygodnia, 1 szt.

100053852

Opis

CARE diagnostica Viola wczesny test ciążowy z określeniem tygodnia, 1 szt. to wyrób medyczny do użytku w warunkach domowych. Czuły test zapewnia diagnostykę in vitro, wykrywając hormon hCG w moczu kobiety, którego stężenie wzrasta po zapłodnieniu.


Właściwości

  • Test immunochromatograficzny.
  • Określa przybliżony tydzień ciąży.
  • Jednoetapowy.
  • Strumieniowy.
  • Barwne paski oznaczają wynik.
  • Do wykonania o dowolnej porze dnia.
  • Wynik po upływie 5 minut.
  • Skuteczność do 99,9%.

Wczesny test ciążowy CARE diagnostica Viola z określeniem tygodnia nie tylko wykrywa ciążę, ale również wskazuje jej przybliżony tydzień: 1-2, 2-3 lub powyżej 3 tygodni. Test wykrywa hormon ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. Zawiera monoklonalne przeciwciała anty-hCG, które umożliwiają oznaczanie wyniki barwnymi paskami. Wynik dodatni (ciążę) sygnalizuje prążęk w obszarach testowych T i C. Nasilenie zabarwienia linii w okienku określa tydzień ciąży. Na tej podstawie należy zgłosić się do lekarza ginekologa, który ostatecznie potwierdzi ciążę.

Ujemny wynik testu ciążowego CARE diagnostica Viola z określeniem tygodnia wyklucza ciążę w 99,9%. Wówczas barwny prążek pojawia się wyłącznie w obszarze kontrolnym C, a obszar testowy T pozostaje pusty. Test ciążowy umożliwia wczesne wykrycie ciąży już w 10. dniu zapłodnienia, czyli nawet przed terminem spodziewanej miesiączki. Szybki wynik sprawdza się w ramach wstępnej diagnostyki w warunkach domowych. Każdy test nadaje się do jednorazowego użytku, a wynik należy interpretować od razu po upływie 5 minut od oznaczenia.


Jak stosować

Umieść końcówkę testu w strumieniu moczu lub w próbce moczu przez kilka sekund. Po kilku minutach odczytaj wynik.

Dystrybutor

FARMABOL Sp. z o.o.
ul. T. Ociepki 4
34-600 Limanowa

Producent

CARE diagnostica

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.