Diather Test Infekcje Układu Moczowego, domowy test, 1 sztuka

Dostępny
20,99

O produkcie: Diather Test Infekcje Układu Moczowego, domowy test, 1 sztuka

100022385

Descripion: Introduction PL

Domowy, paskowy test do wykrywania 4 parametrów: leukocyty, krew, azotyny, białko w próbce moczu.


Właściwości

TEST INFEKCJE UKŁADU MOCZOWEGO przeznaczony jest do wykrywania 4 parametrów leukocytów, krew, azotyny oraz białko w moczu, test należy wykonać w przypadku wystąpienia objawów takich jak: uczucie parcia na pęcherz przy jednoczesnej niemożności oddania moczu lub wydalaniu bardzo niewielkiej ilości moczu, piekący ból przy oddawaniu moczu, mocz mętny, o nieprzyjemnym zapachu, gorączka, złe samopoczucie, ból w okolicy lędźwiowej.

WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU

- ból podbrzusza

- pieczenie

- częstomocz

- przed szczepieniem


Skład

OPAKOWANIE ZAWIERA

· 1 saszetka z paskiem testowym

· 1 pojemnik na mocz

· instrukcja użycia


Przeznaczenie

Szybki test przeznaczony jest do wykrywania obecności 4 parametrów: leukocytów, krew, azotyny oraz białko w moczu, wynik otrzymujemy zaledwie w 2 minuty.


Ostrzeżenia

Uzyskane wyniki testu są zależne od przestrzegania wytycznych zawartych w instrukcji użycia. W przypadku, gdy pasek testowy ulegnie zamoczeniu lub zastosowano niewłaściwą ilość próbki, wynik badania może być nieprawidłowy. Wyniki zaleca się skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Test można prosto wykonać zanurzając końcówkę paska w moczu zebranym do dołączonego do opakowania pojemnika. Natomiast przy wykonywaniu oznaczenia z moczu należy kierować się takimi samymi zasadami, jakie stosuje się, gdy mocz jest oddawany do badania w laboratorium analitycznym.

Do badania należy wykorzystać próbkę moczu pochodzącą ze środkowego strumienia, najlepiej z pierwszej, porannej zbiórki, po całonocnej (co najmniej 4-godzinnej) przerwie w oddawaniu moczu. W przypadku zbierania moczu do pojemnika należy zwrócić uwagę, aby pojemnik był czysty i suchy. Badanie powinno być wykonane w ciągu 1 godziny od pobrania moczu.

Aby badanie moczu było wiarygodne i obiektywne, przed pobraniem próbki należy unikać spożywania pokarmów zawierających barwniki oraz leków zmieniających zabarwienie moczu. W dniu poprzedzającym badanie nie należy wykonywać ciężkiego wysiłku fizycznego, jak również unikać wysokobiałkowej diety, nie zażywać witaminy C, B2. W przypadku kobiet nie należy pobierać moczu podczas krwawień miesięcznych, jak też 2 - 3 dni przed spodziewaną miesiączką i tuż po jej zakończeniu.

Należy pamiętać, że pozytywny wynik nie oznacza, że wszystkie 4 substancje zostały wykryte w moczu. Nawet jeśli wynik jest pozytywny tylko dla jednego z nich, a przyczyną nie jest zakażenie dróg moczowych, zaleca się skonsultować z lekarzem.

Należy pamiętać, że wynik testu jest ujemny tylko wtedy, gdy wynik w polu testowym dla wszystkich czterech substancji jest ujemny. Jeśli nadal odczuwane są objawy sugerujące zakażenie układu moczowego, zaleca się skontaktować się z lekarzem prowadzącym.


Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.