Diather Test Menopauza, kasetkowy, 2 sztuki

Dostępny
12,97
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100022389

Domowy, kasetkowy test do samodzielnego oznaczania stężenia hormonu FSH w moczu.

 

 

Właściwości

Menopauza najczęściej występuje pomiędzy 45 a 55 rokiem życia kobiety. W tym czasie produkcja estrogenów i progesteronu spada, a wzrasta poziom hormonów LH i FSH. Zasada działania testu oparta jest na oznaczaniu podwyższonego poziomu hormonu FSH w moczu kobiety w okresie perimenopauzalnym. TEST MENOPAUZA jest szybkim testem płytkowym do jakościowego wykrywania w moczu hormonu FSH o stężeniu 25 mlU/ml lub wyższym. Zasada działania testu opiera się na swoistej reakcji immunochemicznej antygen-przeciwciało. Naniesione w procesie produkcji na pasek testowy przeciwciała anty-FSH reagują z hormonem FSH obecnym w moczu.

WSKAZANIA DO WYKONANIA TESTU:

- zmęczenie

- uderzenia gorąca

- zmiany nastroju

- dyskomfort.

Skład

OPAKOWANIE ZAWIERA

  • 2 saszetki z testem kasetkowym
  • instrukcja użycia.

Przeznaczenie

TEST MENOPAUZA jest szybkim testem wykrywającym w moczu hormon FSH o stężeniu 25 mlU/ml lub wyższym. Wykonanie badania jest bardzo proste i polega na wprowadzeniu do okienka na płytce testowej 3 kropli moczu i odczytaniu w ciągu 3 minut wyniku badania.

Ostrzeżenia

Jeśli przyjmowane są jakiekolwiek preparaty hormonalne, to należy to skonsultować się z lekarzem. Stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej, karmienie piersią i ciąża mogą mieć wpływ na wynik testu.

Test nie służy do określania dni płodnych.

Stosowanie doustnej antykoncepcji hormonalnej, karmienie piersią i ciąża mogą mieć wpływ na wynik testu.

 

Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk

Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.