Diather Test Narko THC mocz, domowy test do wykrywania THC, 1 szt.

Dostępny
7,70

O produkcie: Diather Test Narko THC mocz, domowy test do wykrywania THC, 1 szt.

100049424

Opis

Diather Test Narko THC mocz, domowy test do wykrywania THC, 1 szt. to jednorazowy, domowy test paskowy do wykrywania obecności narkotyków zawierających THC (marihuana i haszysz) w moczu.


Właściwości

 THC (tetrahydrokannabiol) to główny składnik psychoaktywny marihuany i haszyszu.

Marihuana jest suszem kwiatostanów konopi indyjskich, haszysz natomiast to żywica konopi. Marihuana przyjmowana jest poprzez palenie, wdychanie naparów wodnych lub spożywanie z potrawami. Wywołuje euforie, odprężenie, wielomówność, wzrost łaknienia, napadów śmiechu, wzrost ciśnienia krwi a następnie spadek aktywności i apatię.

Działanie THC utrzymuje się przez ok. 2 godziny po wypaleniu pojedynczego papierosa z marihuaną, obecność substancji można stwierdzić od 3 do 10 dni po jej zażyciu.


Skład

Opakowanie zawiera:

  • 1 saszetka z testem paskowym,
  • Instrukcja obsługi.

Jak stosować

TEST NARKO THC mocz to prosty w wykonaniu test immunochromatograficzny do jakościowego wykrywania narkotyków w moczu. Zasada działania polega na zanurzeniu paska testowego w próbce moczu, a następnie odczytaniu wyniku po 5 minutach.

Jak odczytywać wyniki?

Wynik negatywny
W badanym moczu nie stwierdzono obecności narkotyków, gdy w polu testowym pojawiają się dwa barwne prążki – w strefie testowej T i w strefie kontrolnej C. Wynik negatywny oznacza, że stężenie narkotyku w moczu jest niższe od poziomu wykrywalności testu.

Wynik pozytywny
W badanym moczu stwierdzono obecność narkotyków, gdy w polu  kontrolnym C pojawi się jedna barwna linia.  Wynik pozytywny oznacza, że stężenie narkotyków w moczu jest wyższe od poziomu wykrywalności testu.

Wynik nieważny
Brak reakcji lub wystąpienie wyłącznie paska testowego T świadczy o nieważności wyniku badania. W takiej sytuacji należy powtórzyć badanie z wykorzystaniem nowego zestawu diagnostycznego.


Przeznaczenie

Wykrywanie obecności THC w moczu.


Waga

W opakowaniu znajduje się 1 szt.


Dystrybutor

DIATHER Sp. z o.o. Sp. k
Wały Piastowskie 1
80-854 Gdańsk


Producent

HANGZHOU AllTest Biotech Co. Ltd
550 YInhai Street
Hangzhou, China


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.