Tisane

  (8)

Tisane to polska marka kosmetyków. W jej ofercie znajdują się pomadki oraz balsamy zawierające wyciągi z ziół, oleje roślinne, miód i wosk pszczeli. W procesie ich wytwarzanie wykorzystuje się starannie wyselekcjonowane składniki pochodzące od zaufanych dostawców.

Sortuj według

  Tisane – czym wyróżniają się pomadki i balsamy?

  Tisane oferuje kosmetyki do ust czerpiące z polskiej tradycji farmaceutycznej. Do ich produkcji stosuje się ekstrakty roślinne o wysokim stężeniu substancji aktywnych, dzięki czemu pomadki i balsamy do ust wyróżniają się wysoką skutecznością. Produkty cechują się również bardzo dobrą jakością – zanim trafią na rynek, przechodzą restrykcyjne badania. Przy opracowywaniu ich receptur uczestniczą specjaliści z dziedzin dermatologii i kosmetologii.

  Tisane – postaw na naturalny skład

  Marka Tisane charakteryzuje się naturalną formułą. W jej składzie znajdują się zioła znane ze swoich dobroczynnych właściwości, jak np.

  • Skrzyp polny – stanowiący kopalnię flawonoidów i fenolokwasów działających antyoksydacyjnie,
  • Melisa lekarska o właściwościach przeciwzapalnych i przeciwwirusowych,
  • Jeżówka purpurowa – wspierająca regenerację skóry,
  • Koper ogrodowy – bogaty w witaminy, olejki eteryczne, kumaryn, flawonoidy,
  • Ostropest plamisty – pomagający w eliminacji wolnych rodników.

  Tisane – pomadka, balsam czy żel?

  Marka oferuje produkty Tisane w różnych cenach. Do flagowych kosmetyków należy Tisane Classic balsam do ust w tubce o działaniu nawilżającym, regenerującym oraz odżywiającym. Na uwagę zasługuje także Tisane pomadka do ust. Asortyment marki obejmuje również balsam wzmacniający i stymulujący wzrost paznokci. Zainteresowaniem cieszy się ponadto żel do powiek zapobiegający opuchliźnie.