Tokovit E Natural 200, suplement diety z witaminą E, 60 kapsułek

Suplement diety z witaminą E, która jest naturalnym antyoksydantem.

Dostępny
16,00

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety zawiera witaminę E, która działa antyoksydacyjnie.

O produkcie: Tokovit E Natural 200, suplement diety z witaminą E, 60 kapsułek

100005493

Opis

Tokovit E to suplement diety bogaty w naturalną wit. E, która jest naturalnym antyoksydantem.

Właściwości

Tokovit E to suplement diety zawierający w swoim składzie naturalną witaminę E izolowaną z olejów roślinnych. Witamina E jest antyoksydantem – zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników i nadtlenków oraz utlenianiu nienasyconych kwasów tłuszczowych. Chroni ponadto strukturę lipidów błon komórkowych i opóźnia procesy starzenia. Wywiera korzystny wpływ na elastyczność skóry.

Witamina E jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Nie jest on w stanie samodzielnie jej syntetyzować ani magazynować, dlatego musi być mu stale dostarczana z zewnątrz. W określonych przypadkach konieczna może okazać się suplementacja witaminy E, wtedy warto zastosować Tokovit E, który pomoże zadbać o odpowiedni poziom tego składnika w organizmie.

Kiedy brać Tokovit E?

Tokovit E pomaga uzupełnić dietę w witaminę E, zatem sięgnąć po niego można w stanach zwiększonego zapotrzebowania. Polecany jest szczególnie dla osób narażonych na stres, obciążonych wysiłkiem fizycznym oraz przebywających w zanieczyszczonym środowisku.

Jak długo można stosować Tokovit E?

Producent nie podaje zaleceń w tym zakresie. W przypadku wątpliwości dotyczących tego, przez jaki czas można brać Tokovit E, wskazane jest odbycie konsultacji z lekarzem.

Czy stosowanie Tokovit E w ciąży jest bezpieczne?

Tokovit E nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży. To samo tyczy się kobiet w okresie karmienia piersią. W przypadku chęci zastosowania suplementacji warto zasięgnąć porady lekarza i omówić wszelkie korzyści i zagrożenia z tym związane.


Tabela

Składnik 1 kapsułka % RWS*
witamina E134 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (200 j.m.) 1116%

*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Olej sojowy, kapsułka żelatynowa(żelatyna, substancja wiążąca - glicerol), D-alfa-tokoferol(witamina E)

Jak stosować

Preparat należy przyjmować doustnie, podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka

Przeznaczenie

Preparat jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, przebywających w zanieczyszczonym środowisku, obciążonych wysiłkiem fizycznym.

Ostrzeżenia

Stosowanie preparatu przed dłuższy czas oraz stosowanie przez osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe i osoby przyjmujące estrogeny wymaga konsultacji z lekarzem.Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników suplementu diety.Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

35,4 g netto

Dystrybutor

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A., ul.Żmigrodzka 242E, 51-131 Wrocław

Producent

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej Hasco-Lek S.A.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.