Tonisan H, żel na opryszczkę, 2 g

Dostępny
13,28

O produkcie

100008853

Aktywnym komponentyem wyrobu medycznego jest żel kwasu krzemowego, połączenie substancji mineralnej - krzemu z tlenem i wodą.

Właściwości

Niezwykłość żelu kwasu krzemowego polega na jego nadzwyczaj dużej zdolności wiązania wydzieliny z wodą. Zakaźna wydzielina z pęcherzyków opryszczki jest w sposób naturalny wiązana, a pęcherzyki zostają wysuszone. Rozprzestrzenianie się wirusa zostaje w ten sposób zahamowane, uczucie drętwienia, pieczenia i swędzenia złagodzone, a cykl gojenia przyspieszony.

Skład

Składnik aktywny: 2 g żelu zawierają 1,9 g żelu kwasu krzemowegoSubstancje pomocnicze: Hydrolite (glikol pentylenowy), karagen, α-Bisabolol, sorbinian potasu, roztwór kwasu cytrynowego

Jak stosować

W zależności od potrzeby, od momentu pojawienia się pierwszych objawów opryszczki należy nanosić niewielką ilość żelu na zmianę opryszczkową maksymalnie 5 razy dziennie aż do całkowitego zagojenia się pęcherzyków. Jeżeli po 10 dniach leczenia objawy choroby nie ustąpią, należy zasięgnąć porady lekarza. Tonisan Hnależy nakładać na zmianę opryszczkową za pomocą pałeczki kosmetycznej lub czystym koniuszkiem palca.

Dzienne spożycie


Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed mrozem.

Waga

2 g

Producent

Anton Hubner

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.