Triflora, żywe kultury bakterii, suplement diety, 40 kapsułek

Suplement diety zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego.

Dostępny
16,19

O produkcie: Triflora, żywe kultury bakterii, suplement diety, 40 kapsułek

100005563

Opis

Triflora Suplement diety zawierający żywe kultury bakterii kwasu mlekowego, które przywracają naturalną florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym i regulują jego pracę.

Właściwości

Triflora to suplement diety w postaci kapsułek – w każdej z nich znajduje się ok. co najmniej 3 mld żywych kultur bakterii kwasu mlekowego*. Ich zadaniem jest przetwarzanie laktozy na kwas mlekowy i wspomaganie funkcjonowania jelit, wzbogacenie ich mikroflory oraz ochrony przed infekcjami. Triflora zawiera również inulinę będącą prebiotykiem i pożywką na korzystnych dla zdrowia bakterii.

  • Lactobacillus acidophilus stanowią 35% wszystkich bakterii znajdujących się w suplemencie diety Triflora*. Te pałeczki kwasu mlekowego pomagają utrzymać pożądany poziom pH w jelitach. Dlatego wspomagają walkę z namnażającymi się w nich bakteriami i grzybami. Oprócz tego szczep ten wspiera funkcje ochronne błony śluzowej jelita, a także ich biodostępność. Oznacza to, że Lactobacillus acidophilus pomagają wchłaniać składniki odżywcze spożywane przez człowieka wraz z jedzeniem.
  • Lactobacillus paracasei to bakterie probiotyczne wspomagające trawienie pokarmów oraz przyswajanie składników odżywczych. Pomagają też one zahamować rozwój szczepu Helicobacter pylori. To bakterie odpowiedzialne m.in. za zapalenia i choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy. Lactobacillus paracasei stanowią 30% wszystkich bakterii znajdujących się w Triflora*.
  • Bifidobacterium bifidum pomagają utrzymać równowagę mikroflory jelitowej. Wspomagają również zwalczanie stanów zapalnych w jelitach oraz łagodzenie objawów infekcji jelitowych. Bakterie Bifidobacterium bifidum stanowią 35% wszystkich szczepów probiotycznych zawartych kapsułkach Triflora*.
  • Inulina to wielocukier pochodzenia roślinnego. Jest to prebiotyk, który pomaga odbudować florę bakteryjną jelit i wspiera namnażania się korzystnych bakterii.

Triflora to suplement diety, po który możesz sięgnąć w przypadku zaburzenia pracy jelit związanego z przyjmowaniem antybiotyków, wyniszczeniem ich flory bakteryjnej i ze stanami zapalnymi. Producent suplementu wskazuje, że kapsułki te można spożywać, chcąc wzmocnić odporność organizmu oraz uporać się z biegunkami i zaparciami.

Jak działa Triflora?

W tym suplemencie diety znajdują się bakterie kwasu mlekowego. Wspierają one m.in. regenerację śluzówki jelit, zapobiegają jego nieszczelności, alergiom i stanom zapalnym. Oprócz tego pomagają zapobiegać biegunce poantybiotykowej i wspomagają perystaltykę jelit.

Jak stosować Triflora?

Połykaj od 1 do 2 kapsułek suplementu od 2 do 3 razy dziennie.

*http://farmapia.pl/triflora/


Skład

1 kapsułka zawiera co najmniej 1,5 X 109 bakterii kwasu mlekowego w proporcjach 35% Lactobacillus acidophilus, 30% Lactobacillus paracasei i 35% Bifidobacterium bifidum, inulina- stymuluje wzrost korzystnej mikroflory jelitowej, kapsulka żelatynowa (dwutlenek tytanu, woda, żelatyna)

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

1 kapsułka dwa razy dziennie.

Przeznaczenie

TRIFLORA zawiera bakterie kwasu mlekowego, których zadaniem jest:
- zachowanie prawidłowej flory bakteryjnej jelit
- przywrócenie naturalnej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym po antybiotykoterapii.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić od światła i wilgoci.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci

Waga

40 kapsułek

Dystrybutor

Farmapia Sp. z o.o.
Rynek Główny 30
31-010 Kraków

Producent

Farmapia Sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.