Twistshake

  (23)

Twistshake to szwedzka marka akcesoriów do karmienia niemowląt założona przez Vieniar Roaks. Inspiracją do stworzenia asortymentu były autentyczne doświadczenia twórczyni podczas karmienia dzieci i napotykane przez nią problemy. Tak powstały akcesoria bezpieczne i łatwe w użyciu, które przeciwdziałają kolce.

Sortuj według

Właściwości akcesoriów Twistshake

Produkty Twistshake skracają czas przygotowywania pokarmów dla niemowląt, zapewniając bezpieczne oraz wygodne użytkowanie każdego dnia. Nie zawierają BPA i nadają się do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w mikrofali. Szerokie otwory butelek ułatwiają napełnianie oraz dokładne czyszczenie. Butelki i smoczki charakteryzują się eleganckim designem i przyjemną kolorystyką. Do wyboru pozostają różne pojemności butelek oraz wielkości smoczków, które możesz dostosować do wieku malucha. Akcesoria są wygodne do używania zarówno w domu, jak i poza nim, na przykład na spacerze. Wspierają prawidłowy rytm ssania u dzieci.

Butelki antykolkowe Twistshake

Szczególnie popularne akcesoria do karmienia niemowląt marki Twistshake stanowią butelki dla dzieci wyposażone w specjalne sitka-miksery rozpuszczające pokarm. Tym samym gwarantują równomierny przepływ pokarmu i przeciwdziałają zatykaniu się podczas karmienia dziecka mlekiem modyfikowanym. Dołączone do nich smoczki z miękkiego silikonu mają kształt inspirowany kobiecą piersią. Wspierają prawidłowy odruch ssania u dziecka, przeciwdziałając połykaniu powietrza i kolkom. Sprawdź, jak działa Twistshake butelka antykolkowa pastelowa różowa, którą znajdziesz w naszej ofercie.

Smoczki uspokajające Twistshake

Oprócz smoczków do butelek marka Twistshake oferuje również smoczki uspokajające dla dzieci w różnym wieku. Nasz asortyment uwzględnia także akcesoria bezpieczne do użytkowania od 1. dnia życia dziecka. Smoczki uspokajające charakteryzują się ortodontycznym kształtem, który nie zaburza prawidłowego rozwoju zębów u niemowlaka. Jednocześnie umożliwiają zaspokojenie wzmożonej potrzeby ssania u dziecka. Silikonowe smoczki mają wąskie, cienkie szyjki i wyprofilowane tarcze z otworami wentylacyjnymi, które zapobiegają odparzeniom na buzi wokół ust. Zobacz na przykład Twistshake smoczek uspokajający 0-6 m czarny i biały.