Unimil Infiniti, nawilżający żel intymny, 100 ml

Marka: UNIMIL

Nawilżający żel intymny przeznaczony do stosunku waginalnego i analnego.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

28,39

O produkcie: Unimil Infiniti, nawilżający żel intymny, 100 ml

100023196

Opis

Unimil Infiniti nawilżający żel intymny - formuła na bazie silikonu zapewniająca długotrwałe nawilżenie. 


Właściwości

Ten żel intymny jest przeznaczony dla osób, którym zależy na utrzymaniu długotrwałego nawilżenia. Formuła na bazie silikonu sprawia, że preparat nie wysycha. Jest przy tym niezwykle gładki i przyjemny w dotyku – daje wręcz jedwabiście miękkie odczucie na skórze. Ma nieklejącą się konsystencję, co wpływa na duży komfort jego stosowania. Łatwo i szybko można go zmyć – wystarczy użyć mydło lub inny preparat myjący.

Unimil Infiniti to żel o przeznaczeniu intymnym, który może być stosowany z prezerwatywą lub bez. Sprawdzi się w przypadku stosunku waginalnego oraz analnego. Jest odpowiedni zarówno do kąpieli, jak i pod prysznic. Charakteryzuje się dużą wydajnością – wystarczy zaledwie kilka kropli, aby zapewnić efekt długotrwałego nawilżenia. Żel intymny Unimil Infiniti został zamknięty w opakowaniu o pojemności 100 ml. Specjalna pompka ułatwia aplikowanie – pozwala na odmierzenie odpowiedniej porcji preparatu. Produkt jest bezwonny. Został przetestowany dermatologicznie*. Nie zawiera konserwantów.

Jak działa Unimil Infiniti?

Ten żel intymny zawiera składniki charakteryzujące się właściwościami nawilżającymi. Zaaplikowany na skórę, przeciwdziała suchości pochwy. Przyczynia się więc do wyeliminowania dyskomfortu.

Kiedy stosować Unimil Infiniti?

Infiniti to żel intymny, który powstał z myślą o osobach potrzebujących długotrwałego nawilżenia. Możesz po niego sięgnąć, jeżeli zależy Ci na utrzymaniu komfortu podczas zbliżenia i chcesz wyzwolić maksymalną przyjemność.

Jak długo można stosować Unimil Infiniti?

Producent nie podaje informacji dotyczących tego, jak długo można stosować ten żel intymny. Korzystaj z niego tak często, jak to konieczne.

Czy stosowanie Unimil Infiniti w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie podaje informacji dotyczącej bezpieczeństwa stosowania tego preparatu w okresie ciąży. Jeśli spodziewasz się dziecka i chcesz użyć tego żelu intymnego, najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Specjalista rozwieje wątpliwości w tym temacie.

* https://unimil.pl/unimil-infiniti-gel-formula-na-bazie-silikonu-zele-intymne


Jak stosować

Przekręć pompkę w celu otwarcia lub zamknięcia. Do użytku intymnego lub zewnętrznego nacisnąć pompkę i rozprowadzić niewielką ilość żelu w miejscu, które chcemy nawilżyć. Żel ten nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Może być stosowany z prezerwatywami wykonanymi z naturalnego lateksu, poliizoprenu i poliuretanu.

Ostrzeżenia

 • Żel ten nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego.
 • Może być stosowany z prezerwatywami wykonanymi z naturalnego lateksu, poliizoprenu i poliuretanu.
 • Przechowywać w temperaturze pokojowej. Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

 • Waga

  objętość netto: 100 ml

  Dystrybutor

  UNIMIL SP. Z O.O.

  Producent

  Unimil Sp. z o.o.
  ul. Kamieńskiego 47
  30-644 Kraków

  Typ produktu

  Wyrób medyczny

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.