Unimil Intensywne Doznania, żel do masażu i nawilżający żel intymny, 200 ml

Dostępny
22,04

O produkcie

100023198

Stymulujący żel do masażu Unimil jest idealnym dopełnieniem intensywnych, zmysłowych chwil sam na sam.

Właściwości

Ekstremalnie gładka konsystencja sprawi, że każdy Wasz ruch, gest, dotyk zyska maksymalną delikatność. Jego wyjątkowy skład powoduje uczucie łagodnego rozgrzania, które jeszcze mocniej rozbudzi Wasze zmysły. Żel do masażu Unimil może być stosowany na wszystkie części ciała, nawet te najbardziej intymne. Pełni także funkcję nawilżającego żelu do miejsc intymnych, ułatwiając i poprawiając komfort stosunków seksualnych.
- Delikatny efekt rozgrzewający i stymulujący
- Bezbarwny, nie klei się
- Testowany dermatologicznie / pH neutralne
- Jadalny, bez dodatków aromatów smakowych

Skład

Glycerin, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Carbomer.

Jak stosować

Otwórz wieczko i wyciśnij niewielką ilość żelu na dłoń lub bezpośrednio na ciało partnera. Delikatnie rozprowadź żel w miejscu, które chcesz masować i daj się ponieść wyobraźni.

Ostrzeżenia

Ten żel nie jest środkiem antykoncepcyjnym. Aby cieszyć się bezpiecznym seksem, użyj go wraz z prezerwatywami wykonanymi z poliizoprenu, naturalnego lateksu lub poliuretanu.
Żel przechowuj w temperaturze pokojowej. Zużyj go w ciągu 6 miesięcy od chwili otwarcia. Jeżeli pojawią się podrażnienia, uczucie dyskomfortu, natychmiast przestań używać żelu i skonsultuj się z lekarzem. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

Masa/objętość netto: 200 ml

Producent

Unimil Sp. z o.o.
Kamieńskiego 47
30-644 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.