Unimil Skyn Elite, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

Marka: UNIMIL

Prezerwatywy nielateksowe, wykonane są z nowatorskiego materiału.

Dostępny
24,96

O produkcie: Unimil Skyn Elite, prezerwatywy nielateksowe, 10 sztuk

100010676

Opis

Nielateksowe prezerwatywy Unimil Skyn Elite wykonane są z nowatorskiego materiału SKYNFEEL, dzięki czemu  zapewniają o wiele bardziej naturalne doznania niż inne prezerwatywy lateksowe.


Właściwości

Unimil Skyn Elite to prezerwatywy stworzone z wykorzystaniem najnowszej technologii, która umożliwia wyjątkowo intymne doznania seksualne. Materiał SKYNFEEL™ jest delikatny i wygodny, dzięki czemu zapewnia prawdziwie naturalne dopasowanie oraz niesamowite odczucia podczas stosunku. Najważniejsze cechy prezerwatyw Unimil Skyn Elite:

  • cechują się prostym kształtem,
  • posiadają zbiorniczek,
  • zawierają delikatny i wyjątkowo długotrwały środek nawilżający,
  • zapewniają dobrą wytrzymałość,
  • posiadają naturalny kolor,
  • mają szerokość 53 mm.

Choć dostępne są różne metody antykoncepcji, to prezerwatywy są jedną z najpopularniejszych. Zaliczane są do mechanicznych środków antykoncepcyjnych.

Jak działają prezerwatywy Unimil Skyn Elite?

Prezerwatywy Unimil Skyn Elite prezerwatywy stanowią fizyczną barierę zabezpieczającą przed przedostaniem się plemników do organizmu kobiety. Skuteczność ochrony w przypadku prawidłowego użycia wynosi ok. 98%.

Jak stosować prezerwatywy Unimil Skyn Elite?

Prezerwatyw Unimil Skyn Elite należy używać dokładnie tak, jak zostało to przedstawione na instrukcji dołączonej do opakowania. Podczas zakładania końcówkę prezerwatywy powinno się ścisnąć w celu usunięcia z niej powietrza. Następnie – nie puszczając końcówki – należy założyć prezerwatywę na penisa, rozwijając ją drugą ręką. Po zakończonym stosunku zużytą prezerwatywę należy wyrzucić. Nigdy nie powinno się odwracać prezerwatywy na drugą stronę i ponownie wykorzystywać.


Ostrzeżenia

Ten produkt jest wykonany z syntetycznego poliizoprenu, nie zawiera lateksu kauczuku naturalnego i może być stosowany przez osoby ze stwierdzoną lub możliwą alergią na naturalny lateks. Przed zastosowaniem proszę zapoznać się z załączoną instrukcją. Prawidłowe stosowanie prezerwatyw pomaga obniżyć ryzyko ciąży oraz wielu chorób przenoszonych drogą płciową. Żadna metoda antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony. Produkt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu oraz chronić przed działaniem światła słonecznego.

Dystrybutor

UNIMIL SP. Z O.O.

Producent

Unimil

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.