Uroner, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
30,41

O produkcie

100022943

Składniki zawarte w preparacie, działają nie tylko na pęcherz, ale również na cewkę moczową i nerki.

Właściwości

Główny składnik to D-mannoza – cukier pochodzenia naturalnego. Składnik ten jest skuteczny w leczeniu i profilaktyce nawrotowych zapaleń układu moczowego. Szybko trafia do pęcherza (zaczyna wiązać się z bakteriami w ciągu 24 godzin).

D-mannoza, wydalana bezpośrednio z krwi do układu moczowego jest bezpieczna dla organizmu. Stosowanie D-mannozy oraz wyciągu z żurawiny stanowi alternatywę w leczeniu ostrego zapalenia pęcherza moczowego – obniża bakteriurię oraz istotnie łagodzi objawy zapalenia. Tym samym Uroner nie tylko wspomaga leczenie ZUM, ale również zapobiega nawrotom problemów.

Produkt wzbogacony jest o :
-Ekstrakt z liści żurawiny wielkoowocowej - Żurawina skutecznie leczy infekcje pęcherza moczowego i zapobiega ich nawrotom w przyszłości. Wykazuje działanie antybakteryjne.
-Ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej - bogaty takie substancje czynne, jak: olejki eteryczne, witaminy A, C, E, PP i B6 oraz sole potasu i apiol (wykazujący działanie moczopędne i przeciwskurczowe), zwiększa i ułatwia wydalanie moczu, w wyniku czego pozytywnie wpływa na wypłukiwanie chorobotwórczych bakterii z organizmu.
-Witaminę C pomagającą w zakwaszeniu moczu. Jest to istotne, ponieważ mocz naturalnie powinien mieć lekko kwaśny odczyn pH. Dzięki temu stanowi barierę ochronną dla rozwoju bakterii

Tabela

Składniki 2 tabletki 3 tabletki
D-mannoza 200 mg 300 mg
Ekstrakt z żurawiny wielkoowocnej 100 mg 150 mg
Ekstrakt z pietruszki 10:1 60 mg 90 mg
Witamina C 40 mg (50% RWS*) 60 mg (75% RWS*)


*% RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: D-mannoza, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej, ekstrakt z liści pietruszki zwyczajnej, kwas L-askorbinowy (witamina C), substancja wypełniająca: celuloza, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzem

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-3 tabletki dziennie.

Producent

BIOVENA
Odrowąża 15
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.