Uzarin

  (2)

Uzarin to marka należąca do polskiej firmy Nes Pharma działającej w branży farmaceutycznej. Przedsiębiorstwo produkuje preparaty oparte na naturalnych składnikach. To wyroby do alternatywnej terapii wielu schorzeń, w tym kontuzji całego ciała, obrzęków i siniaków.

Sortuj według

  Żele Uzarin na obrzęki, zaczerwienienia i siniaki

  Uzarin oferuje żel przeznaczony do miejscowego stosowania na nieuszkodzoną skórę. Produkt ten powstał z myślą o osobach po urazach, w tym skręceniach czy stłuczeniach. Składniki zawarte w preparacie pomagają poradzić sobie z obrzękiem, zaczerwienieniem czy siniakami. Żele Uzarin można stosować także po oparzeniach pierwszego stopnia i ukąszeniach owadów. Aplikuje się je miejscowo, na suchą skórę. Można używać ich nawet kilka razy dziennie, przez kilka dni. Czas trwania terapii zależy od typu urazu.

  Uzarin ma w swojej ofercie standardowy preparat na ukąszenia owadów i stłuczenia oraz Uzarin żel pielęgnująco-kojący na miejsca po urazach. Może być stosowany na skórę wrażliwą, także z opuchlizną, siniakami i krwawymi wybroczynami. Produkty Uzarin dostępne w Dr. Max nie powinny być nakładane na otwarte rany. Nie można przechowywać ich w miejscu, w którym byłyby narażone na działanie promieni słonecznych. Preparaty te nie są sterylne i pozwalają na wielokrotne korzystanie po otwarciu opakowania. Wyroby Urazin mają przystępne ceny.

  Preparaty na urazy i ugryzienia o naturalnych składach

  Produkty Uzarin mają certyfikat CE. Potwierdza on zgodność wyrobów z normami jakościowymi obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Wyroby te trafiają do placówek fizjoterapii, rehabilitacji, aptek i hurtowni farmaceutycznych. Firma Nes Pharma odpowiedzialna za markę Uzarin wykorzystuje najnowsze rozwiązania laboratoryjne. Pozwalają one tworzyć preparaty o naturalnych formułach wspierające w leczeniu dolegliwości z zakresu medycyny urazowej.

  Produkty Uzarin bazują na octanowinianie glinu, o charakterystycznych właściwościach fizykochemicznych. Pomaga radzić sobie z obrzękami i krwawymi podbiegnięciami. Substancja ta została wzbogacona także wyciągami roślinnymi – z arniki górskiej oraz nagietka lekarskiego. Składniki zawarte w żelach Uzarin pomagają poprawić wygląd i stan skóry. Ponadto wspierają w walce z bakteriami gromadzącymi się w okolicach rany lub ugryzienia. Preparaty te są stosowane w celu ukojenia podrażnień.