Uzdrovisco

  (9)

Uzdrovisco to polska marka założona przez Monikę Spinek. Zajmuje się produkcją naturalnych kosmetyków ziołowych, bazując na tradycyjnych przekonaniach i nowoczesnych technologiach. Marka kieruje swoją ofertę do kobiet.

Sortuj według

Naturalne kosmetyki pielęgnacyjne Uzdrovisco

Uzdrovisco oferuje kosmetyki roślinne biologicznie aktywne do naturalnej pielęgnacji. To preparaty, które pomagają ograniczyć widoczność zmarszczek, ochronić skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i stymulować poszczególne molekuły. Uzdrovisco ma w swoim asortymencie serie produktów: CBD, Świetlik, Mak, Kurkuma, Fitooczyszczanie, Fitodozowanie, Rokitnik. Czarny Tulipan, Fiołek Trójbarwny i Naczynka. To naturalne kremy, sera, pianki, peelingi i toniki. Produkty Uzdrovisco mają przystępne ceny. Wśród najpopularniejszych kosmetyków tej marki można wyróżnić Uzdrovisko całodobowy krem nawilżająco-naprawczy CBD z olejem konopnym, który pomaga nawilżyć, rozjaśnić i zmniejszyć reaktywność skóry.

Kosmetyki naturalne Uzdrovisco o sprawdzonych składach

Uzdrovisco oferuje m.in. linię bezolejowych kremów nawadniających, stworzonych z myślą o cerze z niedoskonałościami, dojrzałej i zmęczonej. Kosmetyki do ciała cechują się bardzo lekkimi konsystencjami, które nie zapychają porów. Zawierają kwas hialuronowy, który pomaga nawilżyć cerę, komórki narcyza stosowane w przypadku przebarwień oraz witaminę C wspierającą w walce z wolnymi rodnikami. Kosmetyki bezolejowe Uzdrovisco zostały wzbogacone także cennymi ekstraktami roślinnymi, skwalanem i wzmacniaczem przenikania, który pomaga poprawić wnikanie składników aktywnych.

Uzdrovisco korzysta z opatentowanej technologii fitodozującej. Kosmetyki tej marki bazują na ekstraktach roślinnych standaryzowanych lub mianowanych. Wszystkie produkty przechodzą restrykcyjne testy, które potwierdzają ich efektywność dermokosmetyczną. Preparaty Uzdrovisco zawierają do 99,9% substancji pochodzenia naturalnego, w większości certyfikowanych ECOCERT i COSMOS.

Produkty Uzdrovisco dostępne w Dr. Max są wytwarzane zgodnie z normą ISO 16128, co zapewnia wysoką jakość gotowego wyrobu. Preparaty te mają lekkie konsystencje, dobrą wchłanialność i delikatne, naturalne zapachy. Kosmetyki do twarzy Uzdrovisco nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i nie są testowane na zwierzętach. To produkty wegańskie, stworzone zgodnie z ekologicznymi rozwiązaniami i normami o naturalności ISO.