Velvet

  (2)

Velvet to polski producent artykułów higienicznych, który istnieje na rynku od 1997 roku. Firma założona w kluczach oferuje szeroki wybór papierów toaletowych, chusteczek higienicznych i ręczników papierowych, które charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością oraz wytrzymałością.

Sortuj według

  Velvet – artykuły higieniczne przyjemne dla Twojej skóry

  Minęło już ponad ćwierć wieku od momentu, kiedy firma Velvet pojawiła się na rynku. Od tamtej pory nieustannie dba o to, by jej produkty wytwarzane były w sposób bezpieczny dla natury, z zachowaniem najwyższych standardów produkcji i z dbałością o środowisko naturalne. Jak możemy zaobserwować na przestrzeni ostatnich lat, Velvet angażuje się w szereg akcji społecznych i ekologicznych, takich jak np. program edukacyjno-grantowy „Velvet. Piątka dla natury”, realizowany w polskich szkołach.

  Ze względu na fakt, że środowisko naturalne jest szczególnie ważne dla marki Velvet, firma stara się podejmować liczne działania proekologiczne, takie jak recykling, oszczędzanie wody, ochrona lasów, redukcja odpadów z tworzyw sztucznych oraz promowanie zachowań proekologicznych. Wszystkie te na pozór niewielkie kroki cały czas przybliżają markę Velvet do pozycji lidera na polskim rynku wyrobów higienicznych, który dba o zrównoważoną produkcję i etykę w swojej działalności.

  Produkty Velvet, które warto mieć w swojej łazience

  Flagowym produktem marki Velvet są papiery toaletowe, które dostępne są w wariancie jedno- i wielowarstwowym, jak również chusteczki higieniczne – zarówno te klasyczne, jak i z dodatkiem aloesu lub innych substancji o właściwościach pielęgnujących. Velvet to również niezawodne ręczniki papierowe, które charakteryzują się wysoką odpornością na rozrywanie. Produkty te posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, które potwierdzają bezpieczeństwo i higieniczność ich stosowania.  

  W asortymencie marki można znaleźć też duży wybór produktów higienicznych Velvet. Za przykład mogą tu posłużyć niezawodne Velvet Natural Comfort płatki kosmetyczne o charakterystycznym, owalnym kształcie i konstrukcji ze złączonymi brzegami. Dzięki temu płatki nie rozwarstwiają się podczas oczyszczania skóry twarzy i demakijażu, a także są bardzo przyjemne i delikatne dla skóry.