Veoli Botanica

Marka Veoli Botanica została założona przez Monikę Solorz w 2016 roku. W tamtym czasie kosmetyki naturalne nadal były niszowym produktem. Veoli Botanica od samego początku istnienia szuka innowacyjnych rozwiązań pielęgnacyjnych i tworzy receptury zgodnie z trendem ,,Clean Beauty”.

Sortuj według

Poznaj kosmetyki Veoli Botanica  

Produkty Veoli Botanica powstają z myślą o kobietach, których skóra narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Składniki zawarte w kosmetykach do ciała mają za zadanie chronić cerę, spowalniać procesy starzenia, nawilżać, odżywiać i pozostawiać po sobie przyjemny zapach. Kosmetyki Veoli Botanica walczą z przesuszeniami, podrażnieniami, utratą elastyczności i nadwrażliwością. Ich największymi zaletami są skuteczność, naturalność i wegańskość.

Nowoczesne formuły produktów marki zawierają innowacyjne składniki takie jak Hydroavena™ HpO, Dermasooth™, LycoMega® Polyplant Red Fruits czy BIOPHILIC ™ H. W składach kosmetyków nie brakuje też tradycyjnych substancji roślinnych. Zobacz, jakie produkty Veoli Botanica oferuje marka i skompletuj naturalną kosmetyczkę!

Oferta marki Veoli Botanica

Veoli Botanica opracowała autorskie BB kremy do twarzy, linię podstawową, profesjonalną oraz antybakteryjną. Seria podstawowa obejmuje kosmetyki do oczyszczania takie jak mleczna emulsja czy peeling. Ponadto w linii znajdują się bestsellerowe Veoli Botanica krem pod oczy Keep Eye On It czy Veoli Botanica krem na noc z ochroną lipidową Second Skin. Seria podstawowa to nie tylko kosmetyki do twarzy, ale i do pielęgnacji ciała.

Linia profesjonalna zawiera kosmetyki z kwasami i enzymami, witaminami i składnikami takimi jak roślinny retinol. Dostępne są kuracje przeciw skórnym problemom, intensywnie działające peelingi czy sera o właściwościach naprawczych, silnie nawilżających i redukujących przebarwienia. Co ważne, kosmetyki Veoli Botanica mają korzystną cenę, gdy kupuje się je przez internet – sprawdź!