Verbena cukierki z dziką różą i witaminą C

Marka: VERBENA

Cukierki z dziką różą dostarczające witaminy A, B, C, E i flawonoidy.

Dostępny
5,19

O produkcie: Verbena cukierki z dziką różą i witaminą C

100005705

Opis

Nadziewane cukierku o smaku dzikiej róży z Witaminą C.

Właściwości

Róża jest naturalnym źródłem witamin A, C, B, E. Wyciąg z róży zawiera działające antyoksydacyjnie katechiny, flawonoidy zwiększające tworzenie moczu – czyli wspomaga wypłukiwanie z organizmu produktu rozpadu białek. Dezynfekuje przewód pokarmowy, rozkurcza mięśnie gładkie jelit, poprawia trawienie. Wzmacnia organizm i pomaga w jego regeneracji, jest bardzo dobrym środkiem w profilaktyce przeziębień.Witamina C zmniejsza łamliwość kapilar. Owoce róży obniżają poziom cholesterolu we krwi. Możemy je stosować jako środek pobudzający w rekonwalescencji. Róża zwiększa odporność organizmu na infekcje i pomaga w normalnym zrastaniu się złamanych kości. Poprawia funkcję móżdżku i metabolizm w organizmie.

Skład

syrop glukozowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, kwasy ( kwas cyrynowy, kwas jabłkowy), koncentrat z dzikiej róży w proszku 0,2%,ekstrakt z dzikiej róży 0,2%, ekstrakty z ziół 0,1% ( ekstrakt z pokrzywy, ekstrakt z hibiskusa), witamina C, barwniki ( koszelina, kurkumina) aromaty, aromat naturalny, maltodekstryna.

Producent

nd

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.